Zmieniamy się dla Was !

25 lutego, przed rozpoczęciem rundy wiosennej uruchamiamy nową stronę internetową Błękitnych Stargard. Obecna strona przejdzie do historii, a w jej miejsce zobaczymy nowoczesną w pełni multimedialną stronę internetową. Przede wszystkim zmianie ulegnie szata graficzna oraz ułatwiony będzie dostęp do wszelkich zakładek. Strona będzie mobilna z dopasowaniem do urządzeń typu tablet czy smartfon. Powstanie też nowa zakładka poświęcona tylko i wyłącznie Akademii Piłkarskiej Błękitni czyli naszej stargardzkiej piłkarskiej młodzieży.

Z nowości uzyskamy również bezpośredni dostęp do telewizji klubowej, gdzie dostępne są skróty meczów i konferencje prasowe oraz do zakładki ze sklepem klubowym, gdzie będziemy mogli zobaczyć gadżety klubowe, które każdy kibic będzie mógł kupić za pośrednictwem naszego biura. Specjalne miejsce będzie również dla naszych sponsorów oraz partnerów, których loga z odnośnikiem do ich stron zobaczymy na głównej stronie. Ze starych rzeczy dalej pozostaną zakładki naszych przyjaciół zrzeszonych w Klubie 100 Błękitnych oraz odnośnik do kupna biletów na nasze mecze drogą internetową.

Będzie przejrzyście i nowocześnie. A wszystko to dzięki stargardzkiej firmie MEDIA STAR

MEDIA STAR jest agencją interaktywną, której początki działalności sięgają 2002 roku. To grupa doświadczonych i kreatywnych osób, które z przyjemnością zajmą się wizerunkiem Państwa firmy w Internecie i poza nim.

Nowa odsłona strony internetowej Błękitnych Stargard już od wtorku 25 lutego !

Media Star - projektowanie strony internetowych

Udostępnij dalej