KP BŁĘKITNI STARGARD

STADION

Miejski Stadion Piłkarski.

Kompleks czterech boisk piłkarskich.
Stadion główny z pojemnością trybun 3 tys. osób.
Euroboisko ze sztuczną nawierzchnią i oświetleniem z pojemnością trybun 550 osób oraz boisko treningowe.

Bilety w przedsprzedaży: 10 zł normalny, 7 zł ulgowy
Bilety w dniu meczu: 15 zł normalny, 10 zł ulgowy

Karnet:
100 zł na cały sezon 2022/2023 (50 zł ze Stargardzką Kartą Mieszkańca)

1. Dzieci do lat 13 pod opieką osoby dorosłej wchodzą na mecze bezpłatnie po wcześniejszym podaniu imienia, nazwiska i nr PESEL oraz odebraniu bezpłatnego biletu wstępu.

2. Bilety ulgowe przysługują osobom od 14 do 26 roku życia za okazaniem legitymacji szkolnej lub studenckiej, kobietom niezależnie od wieku oraz osobom powyżej 65 roku życia za okazaniem dokumentu tożsamości.

3. Dla Klubu Kibica Błękitnych Stargard przewidziano miejsca w sektorze A od nr 1 do 160 –prosimy wszystkich kibiców z Klubu Kibica o kupowanie biletów na powyższe miejsca.

4. Kasy od ul. Ceglanej i od ul. Bułgarskiej w dniu meczowym będą otwierane na dwie godziny przed rozpoczęciem spotkania.

5. Przedsprzedaż biletów będzie prowadzona na trzy dni przed rozpoczęciem spotkania w godzinach otwarcia biura.

6. Aby kupić bilet lub karnet należy okazać się dokumentem tożsamości ze zdjęciem i podać imię, nazwisko i nr PESEL. Każdy bilet jest numerowany z wyznaczonym sektorem i miejscem na trybunie.

7. Dziennikarze wchodzą na stadion za okazaniem legitymacji dziennikarskiej a następnie odebraniu w biurze klubu akredytacji. Istnieje możliwość wydania akredytacji stałej na cały sezon po wcześniejszym zgłoszeniu się do biura klubu.

Boisko nr 2 – euroboisko

Boisko nr 3