Wracamy na Ceglaną

Po ponad trzymiesięcznej przerwie Błękitni Stargard wracają na własny obiekt przy ul. Ceglanej.

W najbliższą sobotę 7 marca o godzinie 13:00 zmierzymy się ze Stalą Stalowa Wola.

Błękitni w tym meczu będą musieli sobie poradzić bez swojego kapitana Wojciecha Fadeckiego, który będzie pauzował za nadmiar żółtych kartek.

Przed biało-niebieskimi bardzo trudne zadanie z przeciwnikiem, który w zimowym okienku transferowym poczynił kilka znaczących wzmocnień.

Stal Stalowa Wola podobnie jak Błękitni w pierwszym meczu tego roku podzieliła się punktami ze swoim przeciwnikiem. Na własnym nowym stadionie, rozgrywając mecz przy prawie komplecie publiczności zremisowała 0:0 z Bytovią Bytów. Błękitni na wyjeździe zremisowali 2:2 z GKS Katowice.

W rundzie jesiennej w meczu rozgrywanym w Boguchwale Błękitni Stargard po bramce Wojciecha Fadeckiego zwyciężyli ze Stalą Stalowa Wola 1:0. W meczu przed własną publicznością nasz kapitan nie będzie mógł zagrać, ponieważ musi zaliczyć jedną pauzę po 4 żółtej kartce jaką otrzymał w meczu z GKS Katowice.

Arbitrem głównym spotkania Błękitni – Stal będzie Pan Maciej Pelka (Poznań).

Bezpośrednia transmisja w systemie PPV (12 zł) dostępna w telewizji internetowej tvcom.

https://www.tvcom.pl/Gra/Sport-Pilkanozna/Liga-2-liga-pilka-nozna/Sezona-2019-2020/188175-KP-Blekitni-Stargard-Stal-Stalowa-Wola-22-kolejka.htm

Udostępnij dalej