Wraca trener Adam Topolski !

Mamy bardzo dobre wieści dla naszych kibiców. Po ponad półrocznej przerwie spowodowanej lekkimi problemami zdrowotnymi i zaplanowanym zabiegiem, od 11 marca na ławkę trenerską Błękitnych Stargard powraca doświadczony szkoleniowiec Adam Topolski.
Trener Topolski od sierpnia ubiegłego roku przebywał na zwolnieniu lekarskim i nie był w stanie aktywnie uczestniczyć w budowaniu i przygotowaniu drużyny do nowego sezonu. Zastąpił go tymczasowo trener Tomasz Grzegorczyk, który jest w trakcie robienia licencji trenerskiej UEFA PRO.
Obecnie trener Topolski czuje się bardzo dobrze, jest w pełnej formie fizycznej i jest gotowy do podjęcia pracy i realizacji celu jakim jest utrzymanie Błękitnych na szczeblu centralnym w II lidze.
Trener Adam Topolski przejął Błękitnych latem 2018 roku i z powodzeniem prowadził zespół w dwóch kolejnych sezonach, realizując stawiany cel. Błękitni za jego kadencji dotarli również w roku 2019 do 1/8 finału Pucharu Polski, odpadając po walce dopiero z PGE Stalą Mielec (1:2), wygrywając wcześniej m.in. z ekstraklasową Wisłą Kraków (2:1) czy pierwszoligową Sandecją Nowy Sącz (3:0).
W najbliższym meczu ligowym Błękitnych w Suwałkach z Wigrami, który odbędzie się 12 marca w piątek o godzinie 17:00, zespół poprowadzi drugi trener Jarosław Piskorz. Trener Adam Topolski będzie w Stargardzie od soboty 13 marca, gdyż na piątek ma zaplanowane drugie szczepienie przeciwko COVID.
Witamy trenera Adama Topolskiego po krótkiej przerwie ponownie w Stargardzie, życzymy powodzenia i jak najlepszych wyników nowej/starej drużyny Błękitnych !

Udostępnij dalej