Treningi grup młodzieżowych zawieszone !

W związku z rządową decyzją o zamknięciu szkół i placówek oświatowych informujemy, że w trybie natychmiastowym podjęliśmy decyzję o zawieszeniu na okres najbliższych dwóch tygodni i odwołaniu wszystkich treningów grup młodzieżowych Akademii Piłkarskiej Błękitni Stargard.

Również Zachodniopomorski  Związek Piłki Nożnej odwołał wszystkie rozgrywki w województwie do dnia 22 marca 2020 roku. Najbliższy mecz drugoligowych Błękitnych Stargard zaplanowany na najbliższą sobotę w Rzeszowie z Resovią, odbędzie się zgodnie z planem jednak bez udziału publiczności. Prawdopodobnie również kolejny mecz Błękitnych zaplanowany na dzień 21 marca w Stargardzie ze Zniczem Pruszków również zostanie rozegrany bez udziału publiczności.

Ponadto informujemy wszystkich rodziców, iż składki członkowie ze miesiąc marzec zostaną naliczone z 50% zniżką za połowę miesiąca.

Powyższe wynika z zapewnienia bezpieczeństwa w sytuacji związanej z rozprzestrzeniającym się koronawirusem COVID-19 i zagrożeniem epidemiologicznym na terytorium Polski. O ewentualnych kolejnych decyzjach będziemy informować na bieżąco.

Udostępnij dalej