Tomasz Grzegorczyk w sztabie szkoleniowym Błękitnych

Informujemy, iż od 1 sierpnia nastąpiły zmiany w sztabie szkoleniowym Błękitnych. Pierwszym asystentem trenera Adama Topolskiego został stargardzianin Tomasz Grzegorczyk. Zmiany wynikają z problemów zdrowotnych trenera Topolskiego, który w najbliższym czasie ma zaplanowane szczegółowe badania oraz zabiegi lekarskie. W sztabie szkoleniowym pozostaje Jarosław Piskorz, który wspólnie z trenerem Grzegorczykiem będzie odpowiedzialny za zbudowanie drużyny i przygotowanie do nowego sezonu.

Tomasz Grzegorczyk ma 39 lat, mieszka w Stargardzie i jest wychowankiem Błękitnych Stargard. Jako zawodnik Błękitnych grał w reprezentacjach wojewódzkich oraz był powoływany do kadry Polski U-16. W młodym wieku wyjechał do Niemiec, gdzie kontynuował grę w piłką nożną w niemieckich klubach. Miał też krótką przygodę w klubie Premier League w Irlandii. Jako trener prace rozpoczął ponad 10 lat temu w niemieckim klubie FC Greif Torgelow z którym awansował do Regionaligi (odpowiednik polskie 4 ligi). W minionym sezonie pracował jako pierwszy trener w niemieckim TSG Neusterlitz. Posiada licencję UEFA A, jednak planuje jak najszybciej podnieść kwalifikacje i zdobyć licencję UEFA PRO, która umożliwi mu prowadzenie drużyn samodzielnie na szczeblu centralnym.

Witamy na pokładzie Błękitnych i życzymy samych sukcesów w barwach biało – niebieskich !

Wkrótce zamieścimy wywiad z trenerem Grzegorczykiem, w którym będziecie mogli bliżej zapoznać się z jego osobą oraz rolą jaką będzie pełnił w Błękitnych.

Udostępnij dalej