Sparing: Lech Poznań – Błękitni Stargard 2:1

Na głównej płycie Poznań Stadion odbył się dzisiejszy mecz sparingowy z ekstraklasowym Lechem Poznań. Po dobrym wyrównanym meczu niestety przegrywamy 2:1. W pierwszej połowie bramkę z rzutu karnego zdobył dla Lecha Dani Ramirez. W drugiej połowie ładnym strzałem bramkę na 1:1 zdobył młodzieżowiec Paweł Bednarski. Lech zwycięskiego gola zdobył w 88 minucie, strzelcem był Bartosz Bartkowiak.

LECH POZNAŃ  2:1  BŁĘKITNI STARGARD

Dani Ramírez 42 (k), Bartosz Bartkowiak 88 – Paweł Bednarski 60

Mecz odbył się bez udziału publiczności.

Lech Poznań

Karol Szymański (46 Miłosz Mleczko) – Karol Smajdor, Tomasz Dejewski, Đorđe Crnomarković, Jakub Niewiadomski – Jakub Karbownik, Jakub Moder (46 Juliusz Letniowski), Mateusz Skrzypczak, Dani Ramírez (65 Eryk Kryg), Maciej Makuszewski (65 Bartosz Bartkowiak) – Filip Szymczak (46 Timur Żamaletdinow).

Błękitni Stargard

Konrad Skuza (Dominik Sasiak) – Jakub Szrek, Hubert Sadowski, Jakub Ostrowski, Bartosz Sitkowski – Krystian Sanocki, Marcin Gawron, Paweł Łysiak, Patryk Paczuk, Michał Cywiński – Mateusz Kompanicki. Grali także: Hubert Krawczun, Paweł Bednarski, Karol Jabłoński, Mateusz Bochnak, Dawid Polkowski, Marcin Konopski.

W Błękitnych testowany był napastnik Mateusz Kompanicki, poprzednio GKS Katowice. W meczu zagrał również ofensywny pomocnik Dawid Polkowski, który wzmocni Błękitnych Stargard w rundzie wiosennej.  Dawid ostatnie pół roku spędził w rezerwach Jagielloni Biłaystkok. Wcześniej reprezentował pierwszoligowe Wigry Suwałki i Pogoń Siedlce. W sezonach 2015-2018 był w szerokiej kadrze ekstraklasowej Jagielloni Białsytok. Więcej o dołączeniu Dawida do kadry Błękitnych wkrótce.