Powrót wychowanka, Błażej Starzycki w Błękitnych !

Informujemy, iż w dniu dzisiejszym kadrę Błękitnych wzmacnia nasz wychowanek, który ponownie powraca na Ceglaną, 20-letni ofensywny pomocnik Błażej Starzycki. Utalentowany młodzieżowiec, zawodnik powoływany do reprezentacji Polski w różnych kategoriach wiekowych przechodzi do Błękitnych na zasadzie rocznego wypożyczenia z Pogoni Szczecin.
Jeszcze wczoraj Błażej był w Nowym Targu, gdzie rozegrał 10 minut meczu w I rundzie Pucharu Polski w barwach Pogoni, gdzie szczecinianie zwyciężyli z Podhalem aż 5:0. Dziś był już na porannym treningu Błękitnych Stargard i badaniach lekarskich.
Oprócz meczu pucharowego, w tym sezonie w rozgrywkach III ligi w pięciu rozegranych kolejkach zdobył już 4 bramki dla rezerw Pogoni Szczecin.
Błażej Starzycki urodził się w 2000 roku i pochodzi ze Stargardu. Pierwsze kroki stawiał w Błękitnych Stargard. Jako utalentowany junior w 2014 roku trafił do Akademii Pogoni Szczecin, gdzie szybko pokazał swoje umiejętności. Dwa lata temu w sezonie 2018/2019 był wypożyczony z Pogoni do Błękitnych i grał w rozgrywkach II ligi. Wówczas w wieku 18 lat rozegrał 29 spotkań na poziomie II ligi z czego 18 zaczynał w pierwszej „11”. W tym sezonie ponownie będzie miał okazję pokazać się stargardzkim kibicom.
Witamy przy Ceglanej, życzymy wielu bramek i samych dobrych meczów.
📸 Foto: pogonszczecin.pl

Udostępnij dalej