Powalczyć o zwycięstwo

Już jutro gramy kolejny bardzo ważny mecz. Tym razem na wyjeździe zmierzymy się z zamykającym tabelę ligową Gryfem Wejherowo. Początek meczu w sobotę 13 czerwca o godzinie 17:00. Arbitrem głównym spotkania będzie Pan Maciej Pelka (Poznań).

Mecze z Gryfem nigdy nie należały do łatwych. Podobnie ten jutrzejszy zapowiada się bardzo ciekawie i jest kolejnym bardzo ważnym meczem dla podopiecznych Adama Topolskiego. Nasz zespół po ostatnim zwycięstwie w Stargardzie ze Zniczem Pruszków (4:3) pojedzie do Wejherowa podbudowany, powalczyć o kolejne trzy punkty i podtrzymanie serii meczów bez porażki. Na trudnym terenie na Wzgórzu Wolności w Wejherowie gra się bardzo ciężko. Przekonało się już o tym wiele drużyn. Młoda ekipa Gryfa jest nieobliczalna, walczy z każdym jak równy z równym niejednokrotnie sprawiając wiele niespodzianek, jak choćby w zeszłą niedzielę, gdzie Gryf zremisował na wyjeździe z walczącą o awans Bytovią Bytów 1:1.

W rundzie jesiennej w Stargardzie Błękitni po ciężkim boju pokonali Gryf 2:1. Bramki w tamtym meczu dla biało-niebieskich strzelali Krystian Sanocki i Patryk Paczuk. Niestety z tego meczu nie zobaczymy bezpośredniej transmisji wideo. Jedynie pozostanie nam relacja tekstowa na stronie www.lajfy.com

 

Udostępnij dalej