Porażka w Policach z Polonią

W kolejnym meczu kontrolnym przegrywamy z Polonią Środa Wielkopolska 1:4. Mecz odbył się na sztucznej murawie boiska w Policach. W spotkaniu z drużyną byłego trenera Błękitnych Krzysztofa Kapuścińskiego, trenerzy Błękitnych nie mogli skorzystać z wielu podstawowych zawodników, którzy są w trakcie leczenia kontuzji lub narzekają na drobne mikro urazy. Dzięki temu szansę otrzymali młodzi wychowankowie Błękitnych, na co dzień zawodnicy IV ligowych rezerw, zagrali m.in. Lis, Pelikan, Konopski, Sawczak, Purczyński  czy Groński, którzy zbierają powoli doświadczenie w seniorskiej piłce.

Błękitni Stargard – Polonia Środa Wielkopolska 1:4 (1:2)

bramka Błażej Starzycki 20′

skład: Weinzettel (Sasiak 46′), Sitkowski (Lis 70′), Wajsak (Pelikan 70′), Kujawa (Konopski 60′), Kwiatkowski (Sawczak 65′), Karmański, Kaczmarek (Theus 46′), Bochnak (zawodnik testowany 70′), Cywiński (Niedojad 60′), Starzycki (Purczyński 70′), Brzeziański (Groński 65′)

Jedyną bramkę dla Błękitnych zdobył w 20 minucie meczu Błażej Starzycki. Kolejny mecz kontrolny zagramy w najbliższą sobotę w Stargardzie. Na euroboisku przy Ceglanej o godzinie 12:00 zmierzymy się z Gwardią Koszalin.

Udostępnij dalej