Porażka w Krakowie z Hutnikiem

Niestety przegrywamy bardzo ważny mecz z Hutnikiem Kraków 4:1. Mecz bardzo nieszczęśliwy dla zawodników Błękitnych. W pierwszej połowie z powodu kontuzji boisko musiał opuścić nasz lewy obrońca Bartłomiej Mruk. W drugiej połowie dramatycznie wyglądającej kontuzji doznał nasz prawy obrońca Jan Andrzejewski, który przy upadku złamał rękę i został zabrany przez karetkę do krakowskiego szpitala. Janek szybko wracaj do zdrowia.

Trzy bramki straciliśmy po stałych fragmentach gry, a jedną po prostym błędzie w obronie. Jedyną bramkę dla Błękitnych pod koniec pierwszej połowy strzelił z rzutu karnego Dawid Polkowski. W dzisiejszym meczu nie zagrał Mateusz Bochnak, który musiał pauzować za nadmiar żółtych kartek.

Mecz z GKS Katowice zaplanowany w Stargardzie na najbliższą niedzielę z powodu zakażeń koronawirusem w drużynie goście się nie odbędzie. O nowym terminie rozegrania tego meczu poinformujemy Państwa w późniejszym terminie.

Hutnik Kraków 4-1 Błękitni Stargard

Tomasz Wojcinowicz 6, Abdallah Hafez 40, Javier Bernal 68, Kacper Jodłowski 90 – Dawid Polkowski 43 (k)

Hutnik: 33. Arkadiusz Leszczyński – 31. Sebastian Olszewski (63, 9. Mateusz Ozimek), 3. Tomasz Wojcinowicz, 23. Piotr Stawarczyk, 4. Łukasz Kędziora, 19. Piotr Zmorzyński – 5. Miłosz Drąg, 21. Javier Bernal (72, 2. Tomasz Jaklik), 7. Krzysztof Świątek (90, 24. Filip Handzlik) – 27. Abdallah Hafez (90, 34. Kacper Jodłowski), 8. Kamil Sobala (72, 28. Michał Kitliński).

Błękitni: 22. Dominik Sasiak – 3. Jan Andrzejewski (84, 17. Aleksander Theus), 25. Daniel Wajsak (46, 6. Filip Karmański), 27. Jakub Ostrowski, 4. Bartłomiej Mruk (31, 14. Bartosz Sitkowski) – 18. Błażej Starzycki, 10. Dawid Polkowski, 8. Hubert Krawczun, 7. Michał Cywiński, 20. Tomasz Kaczmarek (57, 21. Adrian Kwiatkowski) – 13. Kamil Walków (57, 9. Damian Niedojad).

żółte kartki: Sobala, Drąg, Jodłowski.

sędziował: Paweł Dziopak (Tychy).