Nieudany powrót do gry. GKS – Błękitni 5:0

Błękitni rozegrali swój pierwszy mecz po dwudziestodniowej przerwie spowodowanej pandemią koronawirusa. Na wyjeździe zagraliśmy zaległe spotkanie 9. kolejki spotkań z GKS Katowice. Niestety po słabym  meczu przegraliśmy wysoko aż 5:0. Z tego spotkania trzeba szybko wyciągnąć wnioski i przygotować się do następnych meczy.  Dodatkowo mecz z Katowicach kończyliśmy w 9. Jakub Ostrowski oraz Filip Karmański otrzymali drugie żółte kartki i musieli opuścić plac gry.

GKS Katowice 5-0 Błękitni Stargard
Filip Kozłowski 10, 62, Marcin Urynowicz 26, Adrian Błąd 43, Dominik Kościelniak 87

Katowice: 1. Bartosz Mrozek – 21. Zbigniew Wojciechowski, 4. Arkadiusz Jędrych, 26. Michał Kołodziejski, 16. Grzegorz Rogala – 24. Szymon Kiebzak (67, 27. Danian Pawłas), 17. Michał Gałecki, 14. Marcin Urynowicz (72, 19. Piotr Kurbiel), 11. Adrian Błąd (67, 8. Maciej Stefanowicz), 10. Krystian Sanocki (57, 23. Dominik Kościelniak) – 15. Filip Kozłowski (73, 29. Patryk Szwedzik).

Błękitni: 57. Mariusz Rzepecki – 17. Aleksander Theus, 27. Jakub Ostrowski, 24. Krystian Kujawa, 14. Bartosz Sitkowski – 18. Błażej Starzycki (46, 13. Jakub Mosakowski), 8. Hubert Krawczun, 10. Dawid Polkowski (81, 21. Marcin Rajch), 23. Mateusz Bochnak (78, 11. Oskar Ryk), 20. Tomasz Kaczmarek (60, 25. Filip Karmański) – 15. Przemysław Brzeziański (82, 7. Michał Cywiński).

żółte kartki: Jędrych – Ostrowski, Karmański.
czerwone kartki: Jakub Ostrowski (70. minuta, Błękitni, za drugą żółtą), Filip Karmański (84. minuta, Błękitni, za drugą żółtą).

sędziował: Paweł Kukla (Kraków).

Mecz bez udziału publiczności.

W 3. minucie Marcin Urynowicz (Katowice) nie wykorzystał rzutu karnego (strzelił w słupek).