Mamy zgodę na mecze z kibicami !

Po przygotowaniu przez nasz klub planów i założeń organizacyjnych dotyczących udostępniania 25% pojemności stadionu dla publiczności Departament Organizacji Imprez, Bezpieczeństwa i Infrastruktury Polskiego Związku Piłki Nożnej wydał Błękitnym zgodę na organizację meczów z udziałem publiczności.

Zgodnie z zatwierdzonym planem i założeniami na stadionie będą udostępnione 4 wejścia na stadion dla kibiców (2 od ul. Ceglanej oraz 2 od ul. Bułgarskiej) oraz 590 miejsce na trybunie A od ul. Ceglanej oraz trybunie B od ul. Bułgarskiej.

Na każdym wejściu na stadion oraz na każdym wejściu na trybuny pojawią się środki do dezynfekcji rąk.

Na stadionie będzie obowiązywała również strefa „0” w której będą mogli przebywać tylko i wyłącznie osoby z klubu, które przeszły testy na obecność koronawirusa.

Rozmieszczenie widzów na sektorach będzie odbywało się z zachowaniem odpowiednich bezpiecznych odległości z oznaczeniem miejsc: białe „dostępne”, szare „wyłączone”. (co czwarte miejsce na trybunie w tzw. szachownicę).

Sprzedaż biletów na mecze w trakcie trwania epidemii będzie odbywała się tylko
i wyłącznie elektronicznie za pośrednictwem strony internetowej www.bilet.pax.pl

W dniu meczu kasy biletowe będą zamknięte i nie będzie prowadzona sprzedaż biletów stacjonarna.

Osoby posiadające karnety będą mogły dalej wchodzić na mecze Błękitnych za okazaniem karnetu.

Wejście na stadion oraz przemieszczanie się po nim będzie możliwe tylko w maseczkach z zasłoniętymi ustami i nosem. Po zajęciu miejsca na stadionie będzie możliwe zdjęcie maseczki.

Pierwszy mecz z udziałem publiczność prawdopodobnie rozegramy w dniu 21 czerwca o godzinie 16:00, gdzie w Stargardzie zmierzymy się z Pogonią Siedlce. Sprzedaż biletów na ten mecz powinna ruszyć w internecie w najbliższy poniedziałek 15 czerwca. Ceny biletów 15 zł bilet normalny i 10 zł bilet ulgowy.

Udostępnij dalej