Lider za mocny. Chojniczanka-Błękitni 2:0

Chojniczanka Chojnice pokonała Błękitnych 2:0 i pozostała liderem rozgrywek II ligi. Mecz rozstrzygnięty został już w pierwszej połowie. Bramki gospodarze zdobyli w 10 i 33 minucie meczu. Pierwszą bramkę zdobył Mateusz Klichowicz, a drugą niestety samobójczą Aleksander Theus, który niefortunnie interweniował przy dośrodkowaniu. Druga połowa była zdecydowanie lepsza ze strony Błękitnych. Zdominowaliśmy lidera, mając kilka bardzo dogodnych sytuacji bramkowych.  W 86 minucie Dawid Polkowski nie wykorzystał rzutu karnego.

Chojniczanka Chojnice 2-0 Błękitni Stargard
Mateusz Klichowicz 10, Aleksander Theus 33 (s)

Chojniczanka: 1. Paweł Sokół – 90. Jan Mudra, 3. Marcin Grolik, 38. Martin Klabník, 18. Krystian Wachowiak (68, 20. Michał Grobelny) – 71. Serhij Napołow (60, 79. Szymon Emche), 9. Robert Ziętarski (77, 7. Artur Pląskowski), 4. Paweł Czajkowski, 17. Tomasz Mikołajczak (61, 10. Maciej Kona), 91. Mateusz Klichowicz (77, 23. Kamil Orlik) – 30. Szymon Skrzypczak.

Błękitni: 22. Dominik Sasiak – 17. Aleksander Theus, 27. Jakub Ostrowski, 24. Krystian Kujawa, 14. Bartosz Sitkowski – 21. Marcin Rajch (46, 15. Przemysław Brzeziański), 8. Hubert Krawczun, 7. Michał Cywiński (46, 10. Dawid Polkowski), 18. Błażej Starzycki (46, 11. Oskar Ryk), 20. Tomasz Kaczmarek (87, 4. Błażej Klimek) – 23. Mateusz Bochnak.

żółte kartki: Mudra, Kona.
czerwona kartka: Jan Mudra (90. minuta, Chojniczanka, za drugą żółtą).

sędziował: Piotr Idzik (Poznań).

W 86. minucie Dawid Polkowski (Błękitni) nie wykorzystał rzutu karnego (strzelił nad bramką).

Kolejne spotkanie już w najbliższą środę 30 września. W Stargardzie przy Ceglanej o godzinie 16:00 będziemy podejmować Stal Rzeszów.