Kotwica Kołobrzeg – Błękitni Stargard 2:0 (1:0)

W spotkaniu kontrolnym rozegranym w Kołobrzegu na sztucznej murawie niestety przegrywamy z trzecioligową Kotwicą 2:0. Do przerwy gospodarze po strzale z rzutu karnego prowadzili 1:0. W drugiej połowie dołożyli drugą bramkę i ostatecznie zwyciężyli 2:0. Na całe szczęście są to tylko spotkania sparingowe. Jak podkreśla trener Tomasz Grzegorczyk z każdego sparingu wyciągane są odpowiednie wnioski, drużyna jest w fazie budowy i potrzebuje czasu aby się odpowiednio zgrać. W lidze powinno to wyglądać zupełnie inaczej.

Kolejny sparing rozegramy w Stargardzie w najbliższą środę, gdzie o godzinie 17:00 na euroboisku zmierzymy się z Bałtykiem Koszalin.

Skład: Weinzettel (Sasiak 45’), Andrzejewski (Theus 45’) Kujawa, Wajsak (Pelikan 70’), Sitkowski (Sawczak 45′), Karmanski (Krawczun 45′), Cywiński , Starzycki , Bochnak (Groński 75’) Kwiatkowski (Lis 70′), Brzeziański (Kaczmarek 45’)