KOMUNIKAT – MEDIA – AKREDYTACJE

W związku z planowanym wznowieniem rozgrywek o mistrzostwo II ligi szczebla centralnego informujemy media (dziennikarze plus fotoreporterzy) o zmianach zasad uczestnictwa w meczach Błękitnych w trakcie panujące pandemii koronawirusa. Wszystkie dotychczas wydane akredytacje dziennikarskie zostają anulowane. Zgodnie z zasadami Polskiego Związku Piłki Nożnej, dotyczącymi organizacji meczów piłki nożnej szczebla centralnego w okresie epidemii dla mediów w rozgrywkach I i II ligi udostępnia się 15 miejsc (10 dziennikarzy, 5 fotoreporterów).

Aby otrzymać nową akredytacje na wszystkie mecze Błękitnych Stargard do końca obecnego sezonu należy do dnia 3 czerwca złożyć wniosek o przyznanie akredytacji z podaniem imienia, nazwiska, nr pesel oraz legitymacji dziennikarskiej z nazwą redakcji. Wniosek można złożyć osobiście w siedzibie klubu przy ul. Ceglanej lub online mailem klub@blekitni.stargard.pl

W przypadku większej liczby osób wnioskujących, zostaną wybrane redakcje i fotoreporterzy, którzy od wielu lat współpracują z naszym klubem.  W dniach 4-5 czerwca akredytacje oraz identyfikatory będą do odbioru w siedzibie klubu. Stworzona lista 15 osób będzie listą stałą i niezmienną do zakończenia sezonu.

Ponadto informujemy, iż dziennikarze, którzy otrzymają akredytacje, w dniu meczu będą mogły wejść na obiekt tylko bramą nr 2 od ul. Bułgarskiej i będą mogły przemieszczać się tylko i wyłącznie w wyznaczonej strefie „1” na obiekcie tj. (pierwsza część krytej trybuny z pulpitami dla mediów oraz łuk stadionu) z bezwzględnym zachowaniem zasad sanitarnych, odległości min. 1,5 metra w maseczkach i rękawiczkach.

Po meczach nie będą odbywały się konferencje prasowe. Fotoreporterzy nie będą mogli wchodzić na płytę boiska tj. strefę „0”, która jest dostępna dla osób, które były w izolacji sportowej i przeszły testy na koronawirusa.  Wprowadzony zostaje również bezwzględny zakaz przemieszczania się osób pomiędzy strefami.

Udostępnij dalej