Drugi sparing na plus.
Błękitni – Kotwica 3:1

W dniu dzisiejszym na boisku ze sztuczną nawierzchnią przy Ceglanej Błękitni Stargard podejmowali Kotwicę Kołobrzeg. Był to drugi sparing Błękitnych w tym roku, drugi zwycięski. Po bramkach Pawła Łysiaka z rzutu karnego oraz młodzieżowców Krystiana Mądrowskiego i Pawła Bednarskiego zwyciężyliśmy 3:1. Błękitni zagrali w tym meczu bez Mariusza Rzepeckiego, Wojciecha Fadeckiego, Krystiana Sanockiego, Jakuba Ostrowskiego, Huberta Sadowskiego uskarżających się na drobne urazy oraz Filipa Karmańskiego, który jest bliski przejścia do pierwszoligowego GKS 1962 Jastrzębie.

BŁĘKITNI STARGARD 3-1 KOTWICA KOŁOBRZEG

Bramki: Łysiak 58′, Mądrowski 71′ Bednarski 74′

Skład: Sasiak (Skuza 46′), Sitkowski (Sawczak 60′), Konopski (Pelikan 70′), Krawczun, Theus (Szrek 66′), Gawron (Bednarski 46′), Łysiak (Purczyński 60′), Szrek (Nowak 60′), Bochnak (zawodnik testowany), Cywiński, Paczuk (Mądrowski 60′)

Szansę na tle czołowej trzecioligowej drużyny Kotwicy Kołobrzeg otrzymało ponownie jedenastu młodzieżowców w tym siedmiu wychowanków Błękitnych ! Trener Adam Topolski widzi duży potencjał w stargardzkiej młodzieży i z pewnością nie będzie się bał dawać szansy młodym zawodnikom. Sztab szkoleniowy rozgląda się za napastnikiem i młodzieżowcem na prawą stronę pomocy. W dzisiejszym sparingu kontuzji doznał Aleksander Theus, który skręcił kostkę i będzie musiał odpocząć przez jakiś czas od treningów.

Kolejny sparing już w najbliższą środę 29 stycznia o godzinie 17:00. W Stargardzie zmierzymy się z Hutnikiem Szczecin.

Udostępnij dalej