Błękitni pożegnali stary rok. Co to był za mecz!

W niedzielę 27 grudnia na zakończenie bardzo trudnego roku 2020, który przebiegł pod znakiem koronawirusa, niepełna ale za to jaka „błękitna” rodzina spotkała się na stadionie przy ul. Ceglanej, aby pożegnać ten rok wspólną gierką piłkarską.

🤜 Na euroboisku pojawili się byli i obecni zawodnicy oraz trenerzy Błękitnych wraz z zarządem klubu.

🤜 Prezes Błękitnych Robert Gajda miał możliwość spotkania się z byłymi zawodnikami i kolegami z drużyny z którymi wspólnie świętował największy sukces w historii klubu, gdzie w roku 2015 Błękitni grali z Lechem Poznań w półfinale Pucharu Polski.

🤜 Ponownie przy Ceglanej mogliśmy zobaczyć współtwórców tamtego sukcesu oraz wychowanków Błękitnych, którzy obecnie grają w innych klubach.

💪 Na stadionie spotkali się obecny trener Błękitnych Tomasz Grzegorczyk, były trener Błękitnych Krzysztof Kapuściński oraz drugi trener Jarosław Piskorz, zawodnicy Grzegorz Szymusik, Grzegorz Rogala, Patryk Baranowski, Radosław Wiśniewski, Maciej Więcek, Rafał Gutowski, Piotr Wojtasiak, Bartłomiej Poczobut, Maciej Liśkiewicz, Wojciech Fadecki, Filip Karmański , a także członkowie sztabu szkoleniowego trener bramkarzy Sławomir Szczeciński, kierownik drużyny Marcin Sawczak oraz wiceprezes ds. młodzieży Krystian Domowicz. Obecny był również były trener grup młodzieżowych Błękitnych, a obecnie radny Rady Miejskiej w Stargardzie Grzegorz Flas.

🤜 Wszyscy mieli możliwość do ponownego spotkania się na boisku piłkarskim i do wspólnej gry, w której wynik był sprawą drugorzędną.

🤜 Liczymy, że takie spotkania będą od teraz tradycją i na zakończenie przyszłego roku ponownie przy Ceglanej będziemy gościć byłych zawodników i trenerów Błękitnych.

😍 Przy okazji tego spotkania w imieniu całej „błękitnej” rodziny składamy Państwu Wszystkiego Najlepszego w Nowym 2021 roku. Dużo dobrego zdrowia i szybkiego powrotu na trybuny piłkarskie.

Udostępnij dalej