Bartosz Boniecki w Błękitnych !

Informujemy, iż w rundzie wiosennej zawodnikiem Błękitnych będzie utalentowany młodzieżowiec urodzony w 2000 roku zawodnik Pogoni Szczecin Bartosz Boniecki, który przechodzi do naszego klubu na zasadzie półrocznego wypożyczenia. Bartek gra na pozycji bocznego pomocnika, a ostatnie pół roku spędził w pierwszoligowej Arce Gdynia.

Jest to zawodnik, który posiada już spore doświadczenie na boiskach szczebla centralnego. W rundzie jesiennej obecnego sezonu grał w Arce Gdynia, gdzie wystąpił w dwóch spotkaniach Fortuna I ligi oraz jednym Pucharu Polski. W ubiegłym sezonie reprezentował barwy drugoligowej Elany Toruń dla której rozegrał 31 meczy w II lidze strzelając 5 goli w tym jednego zwycięskiego przeciwko Błękitnym (Elana – Błękitni 3:2).

 – jest to bardzo obiecujący zawodnik młodego pokolenia, szybki i dobry technicznie. Z całą pewnością szybko zaaklimatyzuje się w naszej drużynie. Dodatkowy jego atut to, że jest młodzieżowcem. Cieszę się, że zdecydował się z pierwszej ligi przejść do Błękitnych i pomóc nam w walce o jak najlepszy wynik w rundzie wiosennej powiedział naszemu portalowi trener Tomasz Grzegorczyk.     

Witam Bartka przy Ceglanej, życzymy wielu goli i udanych meczy w biało-niebieskich barwach.

Foto: arka.gdynia.pl

Udostępnij dalej