Przegrana w drugim sparingu

Będąc w trakcie obozu w Rewalu w meczu sparingowym rozegranym na sztucznej murawie boiska w Pobierowie przegrywamy 1:0 z Flotą Świnoujście. W dzisiejszym sparingu mimo wielu okazji bramkowych nie udało się zdobyć żadnej bramki. Widać było w zespole przemęczenie ciężkim treningami w trakcie obozu. Nie zagrało również kilku podstawowych zawodników, którzy zmagają się z drobnymi mikro urazami lub są w trakcie leczenia kontuzji.

Kolejny sparing rozegramy w sobotę o godzinie 13:00 w Szczecinie na sztucznej murawie pod balonem z rezerwami Pogoni Szczecin.

Błękitni Stargard – Flota Świnoujście 0:1

Skład: Tobiasz Weinzettel (Dominik Sasiak 46′) (Maciej Zieniewicz 80′), Bartosz Sitkowski (Jakub Sawczak 46′), Krystian Kujawa (Paweł Pelikan 65′), Mateusz Bochnak, Adrian Kwiatkowski, Daniel Wajsak, Bartosz Boniecki (Dominik Lis), Tomasz Kaczmarek (Damian Niedojad 46′) 46′), Filip Karmański, Błażej Starzycki, Gracjan Groński (Aleksander Theus 46′).

Z powodu kontuzji oraz drobnych mikro urazów nie zagrali Błażej Klimek, Hubert Krawczun, Dawid Polkowski, Michał Cywiński, Jakub Ostrowski, Przemysław Brzeziański, Mariusz Rzepecki

Udostępnij dalej