15 letni wychowanek w kadrze Błękitnych

Niespełna piętnastoletni wychowanek Błękitnych z rocznika 2005, bramkarz Daniel Stereńczak dołączył do kadry pierwszego zespołu. Daniel dopiero w grudniu skończy 15 lat, a ma już 189 cm wzrostu, od skrzata trenuje i gra w Akademii Błękitnych.

Trenerem drużyny Błękitnych rocznika 2005 jest Piotr Lulek, a Daniel dotychczas trenował pod okiem trenera bramkarzy w grupach dziecięcych i młodzieżowych Grzegorza Ciołka. Daniel został włączony do kadry pierwszego zespołu i będzie teraz trenował pod okiem trenera bramkarzy Slawomir Szczeciński, a przyglądał się mu będzie trener Adam Topolski. Za zgodą rodziców przeszedł również testy na koronawirusa, dzięki czemu może już dziś trenować z pierwszym zespołem.
Jak podkreśla trener bramkarzy Sławomir Szczeciński, Daniel ma znakomite warunki fizyczne i ogromny potencjał do dalszego rozwoju oraz zostania w niedalekiej przyszłości zawodowym bramkarzem. Będzie mógł zbierać doświadczenie m.in. od podstawowego bramkarza Błękitnych Mariusz Rzepecki.

Danielowi życzymy powodzenia, dalszego rozwoju i wielu sukcesów Jest najmłodszym wychowankiem Błękitnych, który będzie trenował w pierwszym zespole. Brawo.

Udostępnij dalej