21.06.2018

Dwie Olimpie na początek ligi

Polski Związek Piłki Nożnej ogłosił terminarz rundy jesiennej II ligi na sezon 2018/2019. Rozgrywki rozpoczną się 21 lipca, zaś ostatnia w tym roku, 21. kolejka odbędzie się w dniach 1-2 grudnia. Błękitni Stargard w pierwszej kolejce podejmą na własnym stadionie spadkowicza z NICE I ligi Olimpię Grudziądz, a w drugiej zagrają na wyjeździe z Olimpią Elbląg. Poniżej ramowy plan rundy jesiennej II ligi.

 

Kolejka 1 - 21-22 lipca 


Gryf Wejherowo - Górnik Łęczna 

ROW 1964 Rybnik - Stal Stalowa Wola 

Resovia - Znicz Pruszków 

Elana Toruń - Rozwój Katowice 

Widzew Łódź - Olimpia Elbląg 

Błękitni Stargard - Olimpia Grudziądz 

Pogoń Siedlce - GKS Bełchatów 

Siarka Tarnobrzeg - Ruch Chorzów 

Radomiak Radom - Skra Częstochowa 


Kolejka 2 - 28-29 lipca 


Górnik Łęczna - Skra Częstochowa 

Ruch Chorzów - Radomiak Radom 

GKS Bełchatów - Siarka Tarnobrzeg 

Olimpia Grudziądz - Pogoń Siedlce 

Olimpia Elbląg - Błękitni Stargard 

Rozwój Katowice - Widzew Łódź 

Znicz Pruszków - Elana Toruń 

Stal Stalowa Wola - Resovia 

Gryf Wejherowo - ROW 1964 Rybnik 


Kolejka 3 - 4-5 sierpnia 


ROW 1964 Rybnik - Górnik Łęczna 

Resovia - Gryf Wejherowo 

Elana Toruń - Stal Stalowa Wola 

Widzew Łódź - Znicz Pruszków 

Błękitni Stargard - Rozwój Katowice 

Pogoń Siedlce - Olimpia Elbląg 

Siarka Tarnobrzeg - Olimpia Grudziądz 

Radomiak Radom - GKS Bełchatów 

Ruch Chorzów - Skra Częstochowa 


Kolejka 4 - 11-12 sierpnia 


Górnik Łęczna - Ruch Chorzów 

GKS Bełchatów - Skra Częstochowa 

Olimpia Grudziądz - Radomiak Radom 

Olimpia Elbląg - Siarka Tarnobrzeg 

Rozwój Katowice - Pogoń Siedlce 

Znicz Pruszków - Błękitni Stargard 

Stal Stalowa Wola - Widzew Łódź 

Gryf Wejherowo - Elana Toruń 

ROW 1964 Rybnik - Resovia 


Kolejka 5 - 18-19 sierpnia 


Resovia - Górnik Łęczna 

Elana Toruń - ROW 1964 Rybnik 

Widzew Łódź - Gryf Wejherowo 

Błękitni Stargard - Stal Stalowa Wola 

Pogoń Siedlce - Znicz Pruszków 

Siarka Tarnobrzeg - Rozwój Katowice 

Radomiak Radom - Olimpia Elbląg 

Skra Częstochowa - Olimpia Grudziądz 

Ruch Chorzów - GKS Bełchatów 


Kolejka 6 - 22 sierpnia 


Górnik Łęczna - GKS Bełchatów 

Olimpia Grudziądz - Ruch Chorzów 

Olimpia Elbląg - Skra Częstochowa 

Rozwój Katowice - Radomiak Radom 

Znicz Pruszków - Siarka Tarnobrzeg 

Stal Stalowa Wola - Pogoń Siedlce 

Gryf Wejherowo - Błękitni Stargard 

ROW 1964 Rybnik - Widzew Łódź 

Resovia - Elana Toruń 


Kolejka 7 - 25-26 sierpnia 


Elana Toruń - Górnik Łęczna 

Widzew Łódź - Resovia 

Błękitni Stargard - ROW 1964 Rybnik 

Pogoń Siedlce - Gryf Wejherowo 

Siarka Tarnobrzeg - Stal Stalowa Wola 

Radomiak Radom - Znicz Pruszków 

Skra Częstochowa - Rozwój Katowice 

Ruch Chorzów - Olimpia Elbląg 

GKS Bełchatów - Olimpia Grudziądz 


Kolejka 8 - 1-2 września 


Górnik Łęczna - Olimpia Grudziądz 

Olimpia Elbląg - GKS Bełchatów 

Rozwój Katowice - Ruch Chorzów 

Znicz Pruszków - Skra Częstochowa 

Stal Stalowa Wola - Radomiak Radom 

Gryf Wejherowo - Siarka Tarnobrzeg 

ROW 1964 Rybnik - Pogoń Siedlce 

Resovia - Błękitni Stargard 

Elana Toruń - Widzew Łódź 


Kolejka 9 - 8-9 września 


Widzew Łódź - Górnik Łęczna 

Błękitni Stargard - Elana Toruń 

Pogoń Siedlce - Resovia 

Siarka Tarnobrzeg - ROW 1964 Rybnik 

Radomiak Radom - Gryf Wejherowo 

Skra Częstochowa - Stal Stalowa Wola 

Ruch Chorzów - Znicz Pruszków 

GKS Bełchatów - Rozwój Katowice 

Olimpia Grudziądz - Olimpia Elbląg 


Kolejka 10 - 15-16 września 


Górnik Łęczna - Olimpia Elbląg 

Rozwój Katowice - Olimpia Grudziądz 

Znicz Pruszków - GKS Bełchatów 

Stal Stalowa Wola - Ruch Chorzów 

Gryf Wejherowo - Skra Częstochowa 

ROW 1964 Rybnik - Radomiak Radom 

Resovia - Siarka Tarnobrzeg 

Elana Toruń - Pogoń Siedlce 

Widzew Łódź - Błękitni Stargard 


Kolejka 11 - 22-23 września 


Błękitni Stargard - Górnik Łęczna 

Pogoń Siedlce - Widzew Łódź 

Siarka Tarnobrzeg - Elana Toruń 

Radomiak Radom - Resovia 

Skra Częstochowa - ROW 1964 Rybnik 

Ruch Chorzów - Gryf Wejherowo 

GKS Bełchatów - Stal Stalowa Wola 

Olimpia Grudziądz - Znicz Pruszków 

Olimpia Elbląg - Rozwój Katowice 


Kolejka 12 - 29-30 września 


Górnik Łęczna - Rozwój Katowice 

Znicz Pruszków - Olimpia Elbląg 

Stal Stalowa Wola - Olimpia Grudziądz 

Gryf Wejherowo - GKS Bełchatów 

ROW 1964 Rybnik - Ruch Chorzów 

Resovia - Skra Częstochowa 

Elana Toruń - Radomiak Radom 

Widzew Łódź - Siarka Tarnobrzeg 

Błękitni Stargard - Pogoń Siedlce 


Kolejka 13 - 6-7 października 


Pogoń Siedlce - Górnik Łęczna 

Siarka Tarnobrzeg - Błękitni Stargard 

Radomiak Radom - Widzew Łódź 

Skra Częstochowa - Elana Toruń 

Ruch Chorzów - Resovia 

GKS Bełchatów - ROW 1964 Rybnik 

Olimpia Grudziądz - Gryf Wejherowo 

Olimpia Elbląg - Stal Stalowa Wola 

Rozwój Katowice - Znicz Pruszków 


Kolejka 14 - 13-14 października 


Górnik Łęczna - Znicz Pruszków 

Stal Stalowa Wola - Rozwój Katowice 

Gryf Wejherowo - Olimpia Elbląg 

ROW 1964 Rybnik - Olimpia Grudziądz 

Resovia - GKS Bełchatów 

Elana Toruń - Ruch Chorzów 

Widzew Łódź - Skra Częstochowa 

Błękitni Stargard - Radomiak Radom 

Pogoń Siedlce - Siarka Tarnobrzeg 


Kolejka 15 - 20-21 października 


Siarka Tarnobrzeg - Górnik Łęczna 

Radomiak Radom - Pogoń Siedlce 

Skra Częstochowa - Błękitni Stargard 

Ruch Chorzów - Widzew Łódź 

GKS Bełchatów - Elana Toruń 

Olimpia Grudziądz - Resovia 

Olimpia Elbląg - ROW 1964 Rybnik 

Rozwój Katowice - Gryf Wejherowo 

Znicz Pruszków - Stal Stalowa Wola 


Kolejka 16 - 27-28 października 


Górnik Łęczna - Stal Stalowa Wola 

Gryf Wejherowo - Znicz Pruszków 

ROW 1964 Rybnik - Rozwój Katowice 

Resovia - Olimpia Elbląg 

Elana Toruń - Olimpia Grudziądz 

Widzew Łódź - GKS Bełchatów 

Błękitni Stargard - Ruch Chorzów 

Pogoń Siedlce - Skra Częstochowa 

Siarka Tarnobrzeg - Radomiak Radom 


Kolejka 17 - 3-4 listopada 


Radomiak Radom - Górnik Łęczna 

Skra Częstochowa - Siarka Tarnobrzeg 

Ruch Chorzów - Pogoń Siedlce 

GKS Bełchatów - Błękitni Stargard 

Olimpia Grudziądz - Widzew Łódź 

Olimpia Elbląg - Elana Toruń 

Rozwój Katowice - Resovia 

Znicz Pruszków - ROW 1964 Rybnik 

Stal Stalowa Wola - Gryf Wejherowo 


Kolejka 18 - 10 listopada 


Górnik Łęczna - Gryf Wejherowo 

Stal Stalowa Wola - ROW 1964 Rybnik 

Znicz Pruszków - Resovia 

Rozwój Katowice - Elana Toruń 

Olimpia Elbląg - Widzew Łódź 

Olimpia Grudziądz - Błękitni Stargard 

GKS Bełchatów - Pogoń Siedlce 

Ruch Chorzów - Siarka Tarnobrzeg 

Skra Częstochowa - Radomiak Radom 


Kolejka 19 - 17-18 listopada 


Skra Częstochowa - Górnik Łęczna 

Radomiak Radom - Ruch Chorzów 

Siarka Tarnobrzeg - GKS Bełchatów 

Pogoń Siedlce - Olimpia Grudziądz 

Błękitni Stargard - Olimpia Elbląg 

Widzew Łódź - Rozwój Katowice 

Elana Toruń - Znicz Pruszków 

Resovia - Stal Stalowa Wola 

ROW 1964 Rybnik - Gryf Wejherowo 


Kolejka 20 - 24-25 listopada 


Górnik Łęczna - ROW 1964 Rybnik 

Gryf Wejherowo - Resovia 

Stal Stalowa Wola - Elana Toruń 

Znicz Pruszków - Widzew Łódź 

Rozwój Katowice - Błękitni Stargard 

Olimpia Elbląg - Pogoń Siedlce 

Olimpia Grudziądz - Siarka Tarnobrzeg 

GKS Bełchatów - Radomiak Radom 

Skra Częstochowa - Ruch Chorzów 


Kolejka 21 - 1-2 grudnia 


Ruch Chorzów - Górnik Łęczna 

Skra Częstochowa - GKS Bełchatów 

Radomiak Radom - Olimpia Grudziądz 

Siarka Tarnobrzeg - Olimpia Elbląg 

Pogoń Siedlce - Rozwój Katowice 

Błękitni Stargard - Znicz Pruszków 

Widzew Łódź - Stal Stalowa Wola 

Elana Toruń - Gryf Wejherowo 

Resovia - ROW 1964 Rybnik

23.09.2018, godz. 16:00

BŁĘKITNI STARGARD

GÓRNIK ŁĘCZNA

Miejsce spotkania

STARGARD

Ostatnie spotkanie

19.09.2018, godz. 17:00

BŁĘKITNI STARGARD

ELANA TORUŃ

1

2

Miejsce spotkania

STARGARD

NASI PIŁKARZE

Marcel Skwirut

SPONSORZY STRATEGICZNI

PARTNERZY

PARTNER TECHNICZNY

© 2018 - KLUB PIŁKARSKI BŁĘKITNI STARGARD
wszelkie prawa zastrzeżone

Wykonanie strony / hosting