18.06.2018

Błękitni wracają do treningów

Po krótkiej letniej przerwie w najbliższą środę 20 czerwca Błękitni Stargard powrócą do treningów. Na początku okresu przygotowawczego drużyna będzie prowadzona przez drugiego trenera Jarosława Piskorza posiadającego licencję trenerską UEFA A. W ciągu kilku najbliższych dni wyjaśni się kto obejmie stanowisko pierwszego trenera Błękitnych. Obecnie trwają rozmowy z kilkoma potencjalnymi trenerami posiadającymi wymaganą przepisami licencję trenerską UEFA PRO.

Przypomnijmy, że po wielu latach z pracy w Błękitnych zrezygnował Krzysztof Kapuściński, który wybrał bardziej atrakcyjną ofertę trzecioligowej Polonii Środa Wielkopolska. Były już trener Błękitnych posiada także licencję UEFA A, czyli nie wystarczającą do prowadzenia drużyny na szczeblu centralnym.

Jarosław Piskorz wspólnie z pozostałym sztabem szkoleniowym przygotował wstępny plan przygotowań do rozgrywek. 20 czerwca odbędzie się pierwszy trening. W kolejnych dniach zespół będzie przygotowywał się na obiektach Ośrodka Sportu i Rekreacji w Stargardzie. Zaplanowane są także badania wydolnościowe. W okresie przygotowawczym zaplanowane jest rozegranie minimum czterech spotkań sparingowych. W okresie od 2 do 7 lipca odbędzie się obóz dochodzeniowy na stargardzkich obiektach sportowych. 7 lipca Błękitni rozegrają sparing z Bałtykiem Koszalin a 14 lipca z Kotwicą Kołobrzeg. Oba sparingi zostaną rozegrane na głównej płycie boiska przy ul. Ceglanej w Stargardzie. Pozostałe dwa spotkania sparingowe są w trakcie ustalania. O godzinach rozegrania wszystkich sparingów będziemy informować Państwa na bieżąco.

23.02.2019, godz. 00:00

BŁĘKITNI STARGARD

WARTA POZNAŃ

Miejsce spotkania

.

Ostatnie spotkanie

16.02.2019, godz. 13:00

BŁĘKITNI STARGARD

MIESZKO GNIEZNO

2

1

Miejsce spotkania

STARGARD (sparing euroboisko)

NASI PIŁKARZE

Mariusz Rzepecki

SPONSORZY STRATEGICZNI

PARTNERZY

PARTNER TECHNICZNY

© 2018 - KLUB PIŁKARSKI BŁĘKITNI STARGARD
wszelkie prawa zastrzeżone

Wykonanie strony / hosting