25.05.2018

Ostatni wyjazd w sezonie

W sobotę 26 maja o godzinie 17:00 Błękitni Stargard rozegrają przedostatni mecz w sezonie 2017/2018, a ostatni mecz wyjazdowy. Zagrają na wyjeździe z MKS Kluczbork. Drużyną, która podobnie jak Błękitni nie może być jeszcze pewna utrzymania. Błękitnym do utrzymania potrzebny jest jeszcze jeden punkt lub korzystny wynik w innych spotkaniach ligowych. Kibice Błękitnych liczą, że po ostatnich słabszych meczach w Stargardzie, nasz zespół podobnie jak w Rybniku, pokaże się z bardzo dobrej strony i powalczy o punkty na boisku rywala.

W rundzie jesiennej w Stargardzie po bramce Mateusza Węsierskiego Błękitni zwyciężyli z MKS Kluczbork 1:0. W minionej zeszłotygodniowej kolejce Błękitni bezbramkowo zremisowali przed własną publicznością z Gwardią Koszalin, natomiast MKS Kluczbork przegrał na wyjeździe z rewelacyjnie spisującym się wiosną Gryfem Wejherowo 3:1.

Arbitrem głównym spotkania MKS Kluczbork – Błękitni Stargard będzie Pan Paweł Kukla z Krakowa. W obecnym sezonie arbiter ten nie sędziował żadnego meczu z udziałem Błękitnych. W sezonie 2016/2017 sędziował dwa wyjazdowe mecze Błękitnych w Radomiu z Radomiakiem (2:1) oraz w Tarnobrzegu z Siarką (1:1).

, godz.

.

.

Miejsce spotkania

.

Ostatnie spotkanie

19.05.2019, godz. 13:00

BŁĘKITNI STARGARD

PGE GKS BEŁCHATÓW

0

0

Miejsce spotkania

STARGARD

NASI PIŁKARZE

Tomasz Purczyński

SPONSORZY STRATEGICZNI

PARTNERZY

PARTNER TECHNICZNY

© 2018 - KLUB PIŁKARSKI BŁĘKITNI STARGARD
wszelkie prawa zastrzeżone

Wykonanie strony / hosting