21.05.2018

Błękitni II Stargard blisko IV ligi

Na cztery kolejki przed zakończeniem rozgrywek o mistrzostwo wojewódzkiej ligi okręgowej rezerwy Błękitnych Stargard zajmują drugie miejsce w tabeli i mają 9 punktów przewagi nad trzecią Flotą Świnoujście. Na pierwszym miejscu jest Chemik Police. Dwie najlepsze drużyny wywalczą bezpośredni awans do IV ligi. Podopieczni Roberta Gajdy i Jana Szydłowskiego do pełni szczęścia potrzebują tylko jednego zwycięstwa, które wydaje się być formalnością. W minionej kolejce Błękitni II Stargard pewnie pokonali na wyjeździe Piast Chociwel aż 7:1.

Awans drużyny rezerw do IV ligi będzie dużym sukcesem młodych zawodników Błękitnych. W rezerwach większość kadry stanowią młodzieżowcy, wychowankowie Błękitnych. Udział w rozgrywkach IV ligi będzie dla nich znakomitą lekcją futbolu i wprowadzeniem do piłki seniorskiej. Część z zawodników rezerw otrzyma szansę w przyszłym sezonie gry w pierwszej drużynie Błękitnych i pokazanie się na szczeblu centralnym. W rozgrywkach IV ligi obecnie występuje inna stargardzka drużyna Kluczevia Stargard. Prawdopodobnie więc w nowym sezonie dojdzie do stargardzkich derbów.

 

Błękitni II Stargard w meczu z Piastem Chociwel zagrali w następującym składzie

Piast Chociwel – Błękitni II Stargard 1:7

Bramki dla Błękitnych: Gajda x 2, Piskorz, Grabowski, Łaniec, Barański, Zdunek

Błękitni II: Ufnal (85'-Skwirut)- Orlik, Konopski, Piskorz, Sitkowski- Łaniec, Babicki, Jabłoński, Wiśniewski (46'- Zdunek)- Gajda (80'- Barański), Grabowski (46'- Węsierski) Rezerwa: Krzysztofiak, Nowak. 

 

W najbliższą niedzielę 27 maja o godzinie 15:00 Błękitni II Stargard zagrają w Stargardzie z Arkonią Szczecin. Natomiast 9 czerwca o godzinie 15:00 dojdzie w Stargardzie do bardzo ciekawego meczu. Na głównej płycie boiska przy ul. Ceglanej odbędzie się mecz rezerw Błękitnych z Flotą Świnoujście. Wstęp na mecze rezerw jest bezpłatny. Ponadto Błękitni II zagrają jeszcze dwa mecze wyjazdowe. 3 czerwca w Brojcach z miejscowym Wichrem oraz w ostatniej kolejce 16 czerwca z Ogniwem Babinek.

27.10.2018, godz. 13:00

BŁĘKITNI STARGARD

RUCH CHORZÓW

Miejsce spotkania

STARGARD

Ostatnie spotkanie

20.10.2018, godz. 15:30

SKRA CZĘSTOCHOWA

BŁĘKITNI STARGARD

1

0

Miejsce spotkania

CZĘSTOCHOWA

NASI PIŁKARZE

Patryk Brzozowski

SPONSORZY STRATEGICZNI

PARTNERZY

PARTNER TECHNICZNY

© 2018 - KLUB PIŁKARSKI BŁĘKITNI STARGARD
wszelkie prawa zastrzeżone

Wykonanie strony / hosting