17.05.2018

Błękitni-ŁKS 1:2. Powtórka z Łodzi

Błękitni Stargard przegrali trzeci z rzędu mecz przed własną publicznością. Tym razem niegdyś twierdze przy Ceglanej zdobył ŁKS Łódź, który zwyciężył 2:1. Kibice zobaczyli dobre piłkarskie widowisko i dwie różne połowy w wykonaniu naszej drużyny. Znakomitą pierwszą połowę udokumentowaną bramką Patryk Skóreckiego w 30 minucie oraz fatalną drugą w której Błękitni całkowicie oddali inicjatywę gościom i stracili dwie bramki po prostych błędach w obronie.

Błękitni Stargard 1-2 ŁKS Łódź

Patryk Skórecki 30 - Maksymilian Rozwandowicz 52 (k), Rafał Kujawa 89

Błękitni: 57. Mariusz Rzepecki - 25. Grzegorz Szymusik, 11. Patryk Burzyński, 7. Maciej Liśkiewicz, 24. Rafał Gutowski - 17. Maciej Więcek (64, 9. Konrad Prawucki), 15. Damian Mosiejko, 6. Filip Karmański (80, 26. Patryk Włóka), 10. Patryk Skórecki (74, 5. Bartłomiej Zdunek), 18. Wojciech Fadecki - 16. Gracjan Jaroch (81, 27. Mateusz Węsierski).

ŁKS: 25. Michał Kołba - 8. Kamil Rozmus, 29. Maksymilian Rozwandowicz, 14. Lukáš Bielák, 5. Bartosz Widejko - 6. Maciej Wolski, 17. Mateusz Gamrot (46, 11. Łukasz Zagdański), 31. Przemysław Kocot, 9. Wojciech Łuczak, 18. Piotr Pyrdoł (46, 13. Jakub Kostyrka) - 10. Jewhen Radionow (77, 88. Rafał Kujawa).

żółte kartki: Liśkiewicz, Gutowski, Mosiejko - Kostyrka, Wolski, Kujawa, Kołba.

sędziował: Tomasz Marciniak (Płock)

widzów: 700

W najbliższą niedzielę 20 maja o godzinie 17:00 Błękitni będą podejmować na własnym stadionie w derbowym pojedynku Gwardię Koszalin. Będzie to bardzo ciężki mecz dla Błękitnych. Gwardia, która nie ma już szans na utrzymanie będzie z pewnością chciała dobrze zakończyć tegoroczne rozgrywki i pokazać dobrą piłkę. Nasi piłkarze jak nie zlekceważą przeciwnika i podejdą do tego meczu z pełnym zaangażowaniem i mobilizacją to powinni to spotkanie wygrać. Kibice Błękitnych także liczą i wierzą w swoich zawodników. Najwyższy czas po trzech z rzędu porażkach przed własną publicznością zdobyć jakieś punkty.

26.05.2018, godz. 17:00