15.05.2018

Odrabiamy zaległości. Błękitni-ŁKS

Przed Błękitnymi Stargard ostatni zaległy mecz. W środę 16 maja o godzinie 17:00 na własnym stadionie podejmiemy byłego mistrza Polski oraz zdobywcę Pucharu Polski ŁKS Łódź. Będzie to zaległe spotkanie 22 kolejki spotkań, które w marcu nie odbyło się z uwagi na złe warunki atmosferyczne. Tradycyjnie z tego meczu odbędzie się bezpłatna transmisja wideo przeprowadzona przez telewizję klubową Błękitnych.

Transmisja dostępna pod linkiem https://www.tvcom.pl/Gra/Sport-Pilkanozna/Liga-2-liga-pilka-nozna/Sezona-2017-2018/163630-Blekitni-Stargard-LKS-Lodz-(22-kolejka).htm

ŁKS Łódź jest beniaminkiem drugiej ligi i odbudowuje swoją markę w Polsce. Jest na najlepszej drodze do awansu do NICE I ligi. Obecnie zajmuje 3 miejsce w ligowej tabeli, które gwarantuje bezpośredni awans na zaplecze ekstraklasy. W rundzie jesiennej w Łodzi Błękitni przegrali z ŁKS 2:1 Jedyną bramkę dla Błękitnych w tamtym meczu zdobył Mateusz Węsierski. Nasza drużyna w tej rundzie gra nieprzewidywalnie. Potrafi wygrać cztery mecze z rzędu z mocnymi drużynami, aby za chwilę przegrać cztery z teoretycznie słabszymi drużynami. W minionej kolejce Błękitni po dobrym meczu zwyciężyli 3:2 w Rybniku miejscowy ROW 1964. ŁKS na wyjeździe nie dał rady Garbarni Kraków z którą przegrał 2:1. Mimo to w Stargardzie zdecydowanym faworytem będzie ŁKS. Błękitni nie mają jednak nic do stracenia i będą chcieli pokazać się przed własnymi kibicami u których po ostatnich dwóch porażkach w Stargardzie z Siarką 2:1 i Legionovią 3:0 nadszarpnęli zaufanie. Przed nami bardzo ciekawe i emocjonujące spotkanie na które zapraszamy wszystkich sympatyków piłki nożnej i nie tylko.

24.04.2019, godz. 17:00

BŁĘKITNI STARGARD

SIARKA TARNOBRZEG

Miejsce spotkania

STARGARD

Ostatnie spotkanie

13.04.2019, godz. 13:30

POGOŃ SIEDLCE

BŁĘKITNI STARGARD

4

1

Miejsce spotkania

SIEDLCE

NASI PIŁKARZE

Wojciech Błyszko

SPONSORZY STRATEGICZNI

PARTNERZY

PARTNER TECHNICZNY

© 2018 - KLUB PIŁKARSKI BŁĘKITNI STARGARD
wszelkie prawa zastrzeżone

Wykonanie strony / hosting