11.05.2018

Odbudować zaufanie kibiców

Przed Błękitnymi Stargard ciężki okres. Po czterech z rzędu zwycięstwach z mocnymi drużynami walczącymi o awans przyszły cztery porażki z drużynami ze środka i dołu tabeli. Szalę goryczy przelała ostatnia porażka w Stargardzie 0:3 z Legionovią Legionowo. Porażka, która mocno nadszarpnęła zaufanie i wiarę kibiców. W najbliższą niedzielę Błękitni zagrają na wyjeździe z ROW 1964 Rybnik. Będzie to kolejna szansa na przełamanie złej passy i odzyskanie zaufania stargardzkich kibiców. Początek meczu w Rybniku, 13 maja o godzinie 17:00.

W rundzie jesiennej w Stargardzie Błękitni zremisowali z ROW 1964 Rybnik 2:2. W tamtym meczu bramki dla Błękitnych strzelali Piotr Wojtasiak oraz Maciej Więcek. Zespół z Rybnika jest solidnym drugoligowcem. W minionej kolejce zwyciężył na wyjeździe 1:0 z będącym na topie Gryfem Wejherowo. Na własnym boisku także rzadko przegrywa i ma bilans 7 zwycięstw, 5 remisów i tylko 3 porażek. Obecnie w tabeli zajmuje bezpieczne 8 miejsce z dorobkiem 41 punktów. ROW 1964 Rybnik jest już praktycznie pewny utrzymania i walczy o jak najlepsze miejsce na koniec sezonu. Błękitni aby myśleć o spokojnych ostatnich meczach także potrzebują punktów. Liga w obecnym sezonie jest tak wyrównana, że do utrzymania będzie potrzeba minimum 40 zdobytych punktów.

Arbitrem głównym meczu ROW 1964 Rybnik – Błękitni Stargard będzie Pan Albert Różycki z Łodzi. W obecnym sezonie arbiter ten nie sędziował żadnego meczu z udziałem Błękitnych Stargard.

21.07.2018, godz. 16:00

BŁĘKITNI STARGARD

Olimpia Grudziądz

Miejsce spotkania

Stargard

Ostatnie spotkanie

14.07.2018, godz. 14:00

POGOŃ SZCZECIN

BŁĘKITNI STARGARD

5

2

Miejsce spotkania

SZCZECIN (sparing)

NASI PIŁKARZE

Michał Magnuski

SPONSORZY STRATEGICZNI

PARTNERZY

PARTNER TECHNICZNY

© 2018 - KLUB PIŁKARSKI BŁĘKITNI STARGARD
wszelkie prawa zastrzeżone

Wykonanie strony / hosting