08.05.2018

Powalczyć o przełamanie

W środę 9 maja Błękitni Stargard na własnym stadionie będą podejmować Legionovię Legionowo. Początek spotkania na stadionie piłkarskim przy ul. Ceglanej o godzinie 17:00. Zarówno dla Błękitnych jak i Legionovii będzie to bardzo ważny mecz. Obie drużyny nie mają spokojnego bytu w II lidze. Błękitni do utrzymania potrzebują jeszcze minimum trzech punktów. Legionovia jest w gorszej sytuacji. Obecnie jest na 17 miejscu w tabeli i aby się utrzymać nie może już sobie pozwolić na stratę punktów.

Zapowiada się bardzo ciężki i trudny mecz. Błękitni po trzech porażkach z rzędu będą chcieli się przełamać i zdobyć komplet punktów. Zadanie jednak nie będzie takie łatwe. Legionovia mimo obecnie zajmowanego miejsca w ligowej tabeli, była i jest solidnym drugoligowcem. Kilka tygodni temu do sztabu szkoleniowego Legionovii dołączył Bartosz Tarachulski, były napastnik wielu klubów ekstraklasowych oraz były trener pierwszoligowej Pogoni Siedlce. W rundzie jesiennej w Legionowie Błękitni przegrali 2:1. Bramkę dla Błękitnych w tamtym meczu strzelił Patryk Skórecki. Dla Legionovii strzelali Grzegorz Mazurek i Przemysław Rybkiewicz.

Arbitrem głównym spotkania Błękitni Stargard – Legionovia Legionowo będzie Pan Maciej Pelka reprezentujący okręg Piła. W obecnym sezonie arbiter ten sędziował dwa mecze z udziałem Błękitnych. Oba mecze odbyły się w Stargardzie. Pierwszy Błękitni Stargard – Wisła Puławy 0:0 oraz drugi Błękitni Stargard – MKS Kluczbork 1:0.

Tradycyjnie bezpośrednią transmisję wideo z tego spotkania przeprowadzi nasza klubowa telewizja. Transmisja jest bezpłatna i dostępna na stronie www.tvcom.pl

24.04.2019, godz. 17:00

BŁĘKITNI STARGARD

SIARKA TARNOBRZEG

Miejsce spotkania

STARGARD

Ostatnie spotkanie

13.04.2019, godz. 13:30

POGOŃ SIEDLCE

BŁĘKITNI STARGARD

4

1

Miejsce spotkania

SIEDLCE

NASI PIŁKARZE

Krystian Sanocki

SPONSORZY STRATEGICZNI

PARTNERZY

PARTNER TECHNICZNY

© 2018 - KLUB PIŁKARSKI BŁĘKITNI STARGARD
wszelkie prawa zastrzeżone

Wykonanie strony / hosting