04.05.2018

Rewelacyjny Rozwój przeciwnikiem Błękitnych

Błękitni Stargard w sobotę 5 maja o godzinie 17:00 zagrają na wyjeździe z rewelacją rundy wiosennej Rozwojem Katowice.Najbliższy przeciwnik Błękitnych w rundzie wiosennej na własnym stadionie jeszcze nie stracił żadnego punktu. Wygrał wszystkie cztery domowe mecze w 2018 roku, a na rozkładzie ma bardzo mocne drużyny Radomiaka Radom, GKS Bełchatów, ROW 1964 Rybnik i MKS Kluczbork. Przed Błękitnymi bardzo ciężkie zadanie. Tym bardziej, że do Katowic nasz zespół pojechał bardzo mocno osłabiony.

Za nadmiar żółtych kartek w meczu z Rozwojem nie zagrają Wojciech Fadecki, Patryk Burzyński i Maciej Liśkiewicz. Ponadto kontuzjowani są obrońcy Tomasz Pustelnik i Grzegorz Rogala. I to właśnie utworzenie formacji obronnej będzie największym problemem trenera Krzysztofa Kapuścińskiego. O tym w jakim składzie Błękitni wybiegną na boisko przekonamy się dopiero przed samym meczem. Błękitni w rundzie jesiennej przegrali na własnym stadionie z Rozwojem 2:1. Jedyną bramkę w tamtym meczu dla naszej drużyny strzelił Patryk Skórecki. Był to najsłabszym mecz Błękitnych w obecnym sezonie. Rozwój, który wówczas nie grał rewelacyjnie poradził sobie w Stargardzie i zdobył komplet punktów. Błękitni mają więc szansę na rewanż za tamto spotkanie. Kibice biało-niebieskich liczą, że po dwóch porażkach z rzędu (z Garbarnią Kraków 2:1 i Siarką Tarnobrzeg 2:1) Błękitni wrócą na właściwe tory i ponownie zapunktują. O punkty na trudnym terenie, z rewelacyjnie spisującym się wiosną Rozwojem łatwo jednak nie będzie. Rozwój jest nieobliczalnym zespołem, który na swoim terenie nie traci punktów.

Błękitni w Katowicach jak dotychczas grali trzykrotnie. Raz przegrali 2:0, raz zremisowali 0:0 a raz zwyciężyli 1:0.

Arbitrem głównym spotkania Rozwój-Błękitni będzie Pan Marcin Kochanek z Opola. Jak dotychczas arbiter ten nie sędziował żadnego meczu z udziałem Błękitnych Stargard.

Przypominamy, iż bezpośrednią relację z tego meczu przeprowadzi internetowa telewizja slaskie.tv. Szczegóły dotyczące transmisji podawaliśmy Państwu w poprzednim newsie.

23.11.2019, godz. 13:00

ELANA TORUŃ

BŁĘKITNI STARGARD

Miejsce spotkania

TORUŃ

Ostatnie spotkanie

16.11.2019, godz. 13:00

BŁĘKITNI STARGARD

GÓRNIK POLKOWICE

3

2

Miejsce spotkania

STARGARD

NASI PIŁKARZE

Jakub Ostrowski

SPONSORZY STRATEGICZNI

PARTNERZY

PARTNER TECHNICZNY

© 2018 - KLUB PIŁKARSKI BŁĘKITNI STARGARD
wszelkie prawa zastrzeżone

Wykonanie strony / hosting