24.04.2018

Błękitni z wizytą w SP 5

W ubiegłym tygodniu piłkarze Błękitnych Wojciech Fadecki i Patryk Burzyński odwiedzili Szkołę Podstawową Nr 5. Spotkanie odbyło się na sali gimnastycznej, a udział w nim wzięli uczniowie, dyrekcja, nauczyciele i pracownicy szkoły. Czołowi piłkarze Błękitnych Stargard odpowiadali na pytania uczniów. Opowiadali o swojej karierze sportowej i życiu prywatnym.

Na zakończenie spotkania zawodnicy Błękitnych przeprowadzili lekcję wychowania fizycznego, która cieszyła się bardzo dużym zainteresowaniem, nie tylko u chłopców, ale również dziewcząt. Zawodnicy przekazali na ręce dyrektora szkoły Pana Włodzimierza Owczarka gadżety klubowe oraz piłkę z autografami zawodników pierwszego zespołu. Warto nadmienić iż Wojciech Fadecki jest absolwentem Szkoły Podstawowej Nr 5 w Stargardzie.

Zachęcamy inne szkoły z miasta Stargard i Powiatu Stargardzkiego do współpracy i zaproszenia zawodników Błękitnych na lekcje wychowania fizycznego. Kontakty w sprawie organizacji spotkań przyjmuje Pan Krystian Domowicz tel. 605342896 lub Pan Andrzej Lemańczyk tel. 509658269.

18.08.2018, godz. 16:00

BŁĘKITNI STARGARD

STAL STALOWA WOLA

Miejsce spotkania

STARGARD

Ostatnie spotkanie

11.08.2018, godz. 18:00

ZNICZ PRUSZKÓW

BŁĘKITNI STARGARD

1

2

Miejsce spotkania

PRUSZKÓW

NASI PIŁKARZE

Mateusz Kwiatkowski

SPONSORZY STRATEGICZNI

PARTNERZY

PARTNER TECHNICZNY

© 2018 - KLUB PIŁKARSKI BŁĘKITNI STARGARD
wszelkie prawa zastrzeżone

Wykonanie strony / hosting