18.04.2018

Zakupiono sprzęt za środki z III Balu AP

Informujemy, że dzięki Państwa wsparciu podczas III Balu Akademii Piłkarskiej Błękitni Stargard, który odbył się 9 lutego w restauracji Piccolo, podczas którego uzbierano blisko 4 tysiące złotych na doposażenie w sprzęt treningowy obiektu przy Ceglanej zakupiona została pełnowymiarowa bramka firmy Polsport oraz piłki nożne. Bramka oraz piłki są już do dyspozycji dzieci i młodzieży trenującej w naszym klubie. 

Przypominamy, że prawie 4 tysiące złotych zebrano podczas licytacji fantów w trakcie III Balu AP Błękitni Stargard w którym uczestniczyli głównie rodzice dzieci trenujących w Błękitnych oraz sponsorzy klubu. Za zebrane środki z corocznych Balów kupujemy sprzęt treningowy, który podnosi poziom szkolenia w naszym klubie. W ubiegłym roku zakupiono małe bramki treningowe oraz jedną dużą. W tym roku w związku z pracami prowadzonymi przez OSiR Stargard Sp. z o.o. poprawiającymi warunki treningowe na płycie nr 3 zdecydowaliśmy o zakupie dużej pełnowymiarowej przenośnej bramki treningowej oraz dziesięciu piłek. Dzięki Państwa wsparciu obiekt przy Ceglanej zyskał dodatkowy sprzęt treningowy z którego będzie korzystało  blisko  400 dzieciaków i młodzieży trenujących w 18 grupach w naszym klubie. 

 

Zarząd Klubu Błękitni składa serdeczne podziękowania dla rodziców i sponsorów za sfinansowanie niezbędnego sprzętu treningowego. 

19.01.2019, godz. 12:00

BŁĘKITNI STARGARD

KOTWICA KOŁOBRZEG

Miejsce spotkania

STARGARD (sparing euroboisko)

Ostatnie spotkanie

12.01.2018, godz. 13:00

BŁĘKITNI STARGARD

BAŁTYK KOSZALIN

4

0

Miejsce spotkania

STARGARD (sparing euroboisko)

NASI PIŁKARZE

Grzegorz Rogala

SPONSORZY STRATEGICZNI

PARTNERZY

PARTNER TECHNICZNY

© 2018 - KLUB PIŁKARSKI BŁĘKITNI STARGARD
wszelkie prawa zastrzeżone

Wykonanie strony / hosting