13.04.2018

W poniedziałek z Radomiakiem

Wyjątkowo w poniedziałek 16 kwietnia o godzinie 17:00 Błękitni Stargard będą podejmować na własnym stadionie wicelidera rozgrywek o mistrzostwo II ligi Radomiaka Radom. W Stargardzie będziemy więc gościć kolejną drużynę ze szczytu tabeli, której nadrzędnym celem w tym sezonie jest awans do Nice I ligi.

Błękitni podbudowani trzema zwycięstwami z rzędu będą chcieli podtrzymać dobrą passę. O punkty w tym spotkaniu łatwo jednak nie będzie. Przeciwnik w minioną środę rozbił bardzo wysoko Gwardię Koszalin aż 5:0. Po tak okazałym zwycięstwie do Stargardu przyjedzie walczyć  o kolejny komplet punktów i zbliżenie się do upragnionego awansu. Przed naszymi zawodnikami zatem bardzo trudne zadanie. Błękitni w minioną środę, zwyciężyli na wyjeździe 1:0 Olimpię Elbląg. Było to trzecie z rzędu zwycięstwo podopiecznych trenera Krzysztofa Kapuścińskiego. Mecze Błękitnych z Radomiakiem zawsze należały do bardzo zaciętych i ciężko było w tych meczach wskazać faworyta. Mimo to w najbliższym spotkaniu faworytem będą goście. W dotychczasowych spotkaniach pomiędzy naszymi drużynami w rozgrywkach II ligi centralnej lepszy bilans ma Radomiak, który trzy razy zwyciężał (1:0, 2:1, 2:0 wszystkie mecze w Radomiu), jedno spotkanie zakończyło się bezbramkowym remisem (mecz w Stargardzie), a jedno zwycięstwem Błękitnych (1:0 mecz w Stargardzie). 

W przerwie meczu zostanie zorganizowany konkurs dla kibiców. Do wygrania będą dwa zaproszenia na półfinał Ligi Mistrzów transmitowany na żywo w kinie HELIOS w szczecińskim KUPCU.


Arbitrem głównym tego spotkania będzie Tomasz Białek z Drezdenka. W obecnym sezonie arbiter ten sędziował już jeden mecz z udziałem Błękitnych. Było to w 2 kolejce spotkań w Stargardzie, gdzie Błękitni podejmowali Stal Stalową Wolę. Tamto spotkanie zakończyło się bezbramkowym remisem. 

Bezpośrednią transmisję z tego spotkanie przeprowadzi telewizja klubowa Błękitnych. Transmisja będzie dostępna pod linkiem https://www.tvcom.pl/Gra/Sport-Pilkanozna/Liga-2-liga-pilka-nozna/Sezona-2017-2018/161664-Blekitni-Stargard-Radomiak-1910-Radom-(2-liga-26-kolejka).htm

Bilety do nabycia online na stronie www.bilet.pax.pl oraz w siedzibie klubu w piątek 13 kwietnia od godziny do 14:00 do 18:00. W dniu meczu kasy biletowe od ul. Ceglanej i ul. Bułgarskiej otwarte od godziny 15:30. 

16.02.2019, godz. 13:00

BŁĘKITNI STARGARD

MIESZKO GNIEZNO

Miejsce spotkania

STARGARD (sparing euroboisko)

Ostatnie spotkanie

09.02.2019, godz. 12:00

BŁĘKITNI STARGARD

WARTA GORZÓW

2

0

Miejsce spotkania

STARGARD (sparing euroboisko)

NASI PIŁKARZE

Mateusz Nowak

SPONSORZY STRATEGICZNI

PARTNERZY

PARTNER TECHNICZNY

© 2018 - KLUB PIŁKARSKI BŁĘKITNI STARGARD
wszelkie prawa zastrzeżone

Wykonanie strony / hosting