10.04.2018

Odrabiania zaległości cd… Olimpia-Błękitni na żywo

Maraton kwietniowych meczów trwa w najlepsze. Błękitni mający za sobą trzy mecze w ciągu 7 dni już jutro 11 kwietnia  rozegrają kolejny zaległy mecz 23 kolejki spotkań. W Elblągu o godzinie 17:00 zagrają z Olimpią. Olimpia podobnie jak Błękitni ma sporo meczy zaległych, jednak w ostatnich dniach nie grała tyle meczów co nasz zespół. 

Błękitni 31 marca rozgrywali mecz z Wartą Poznań i ulegli gościom 1:0. Olimpia na wyjeździe wygrała także 1:0 ze Stalą Stalowa Wola.  4 kwietnia Błękitni odrobili pierwszy zaległy mecz z GKS 1962 Jastrzębie wygrywając z liderem 1:0. Olimpia w tym czasie miała wolne od grania gdyż zaległy mecz z 20 kolejki spotkań rozegrała 24 marca w Koszalinie, gdzie rozgromiła Gwardię aż 5:1. W minioną sobotę 7 kwietnia Błękitni wygrali bardzo ważne spotkanie w Puławach pokonując 3:1 miejscową Wisłę. Olimpia przed własną publicznością nie poradziła sobie z liderem z Jastrzębia przegrywając 1:0. Olimpia gra drugi z rzędu mecz przed własną publicznością. Błękitni drugi z rzędu na dalekim wyjeździe. Ciężko więc prorokować jak nasi zawodnicy zniosą trudy ostatnich meczy granych co trzy dni oraz dalekich podróży. Olimpia z dorobkiem 38 punktów zajmuje 5 miejsce w tabeli. Cały czas ma duże szanse na wywalczenie bezpośredniego awansu do Nice I ligi. Błękitni z dorobkiem 31 punktów są na 7 miejscu. Faworytem tego spotkania jest Olimpia, która przed własną publicznością będzie chciała zmazać plamę za ostatnią porażkę z liderem tabeli. Błękitni nie mają nic do stracenia w tym meczu, są w stanie powalczyć i sprawić kolejną niespodziankę. 

Arbitrem głównym spotkania Olimpia Elbląg – Błękitni Stargard będzie Pan Paweł Malec z Łodzi. W obecnym sezonie arbiter ten sędziował mecz z udziałem Błękitnych. Było to w 4 kolejce 19 sierpnia, gdzie Błękitni zremisowali 1:1 ze Zniczem Pruszków. 

 

Bezpośrednią transmisję z tego spotkania w systemie PPV przeprowadzi telewizja klubowa Olimpii Elbląg. Koszt  transmisji wynosi 15 zł.  Zachęcamy wszystkich kibiców Błękitnych do wykupu transmisji i oglądania na żywo tego meczu. Szczegóły i link do bezpośredniej transmisji znajdą Państwo na stronie internetowej www.zksolimpia.ppv-stream.pl

16.02.2019, godz. 13:00

BŁĘKITNI STARGARD

MIESZKO GNIEZNO

Miejsce spotkania

STARGARD (sparing euroboisko)

Ostatnie spotkanie

09.02.2019, godz. 12:00

BŁĘKITNI STARGARD

WARTA GORZÓW

2

0

Miejsce spotkania

STARGARD (sparing euroboisko)

NASI PIŁKARZE

Łukasz Łaniec

SPONSORZY STRATEGICZNI

PARTNERZY

PARTNER TECHNICZNY

© 2018 - KLUB PIŁKARSKI BŁĘKITNI STARGARD
wszelkie prawa zastrzeżone

Wykonanie strony / hosting