15.03.2018

BŁĘKITNI - ŁKS - MECZ ODWOŁANY !

Informujemy, iż w związku z niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi zapowiadanymi na najbliższy weekend, ujemnymi temperaturami sięgającymi w nocy z piątku na sobotę do -9 stopni a w dniu meczowym 17 marca do -3 stopni oraz dużym prawdopodobieństwem zmrożenia płyty głównej boiska przy ul. Ceglanej, mecz 22 kolejki spotkań o mistrzostwo II ligi Błękitni Stargard - ŁKS Łódź został odwołany. 

Kibice Błękitnych muszą się więc uzbroić w cierpliwość i na pierwszy mecz poczekać do 31 marca w Wielką Sobotę, gdzie Błękitni podejmą w Stargardzie Wartę Poznań. Osoby które zakupiły bilety na mecz Błękitni Stargard - ŁKS Łódź mogą te bilety zwrócić w siedzibie klubu w godzinach otwarcia biura. Jednocześnie informujemy, że bilety zachowają również ważność na mecz Błękitnych z ŁKS w późniejszym terminie.

Poniżej przedstawiamy ostateczne stanowisko i komunikat Polskiego Związku Piłki Nożnej podany po konsultacji z klubem oraz delegatem PZPN. 

"Po zapoznaniu się z wynikami wizytacji boisk, przeprowadzonych przez delegatów PZPN w dniu 15 marca 2018 r., uwzględniając niekorzystną prognozę pogody na okres 17-18 marca 2018 r., Departament Rozgrywek Krajowych PZPN informuje, że poniższe mecze 22. kolejki II ligi zostały odwołane:

1. Błękitni Stargard – ŁKS Łódź,

2. Gwardia Koszalin – Wisła Puławy.

Informacja o terminie rozegrania meczów zostanie przekazana w odrębnej korespondencji."

24.04.2019, godz. 17:00

BŁĘKITNI STARGARD

SIARKA TARNOBRZEG

Miejsce spotkania

STARGARD

Ostatnie spotkanie

13.04.2019, godz. 13:30

POGOŃ SIEDLCE

BŁĘKITNI STARGARD

4

1

Miejsce spotkania

SIEDLCE

NASI PIŁKARZE

Patryk Brzozowski

SPONSORZY STRATEGICZNI

PARTNERZY

PARTNER TECHNICZNY

© 2018 - KLUB PIŁKARSKI BŁĘKITNI STARGARD
wszelkie prawa zastrzeżone

Wykonanie strony / hosting