09.03.2018

Łukasz Kuźma arbitrem meczu Znicz-Błękitni

Pan Łukasz Kuźma z Białegostoku będzie arbitrem głównym niedzielnego meczu 21 kolejki spotkań o mistrzostwo II ligi Znicz Pruszków - Błękitni Stargard. Będzie to trzeci mecz tego arbitra w obecnym sezonie z udziałem naszej drużyny. Wcześniej w 5 i 17 kolejce spotkań sędziował mecze Błękitnych w Łodzi i Wejherowie. 

W 5 kolejce spotkań Pan Łukasz Kuźma sędziował mecz Błękitnych w Łodzi z ŁKS-em, który zakończył się zwycięstwem gospodarzy 2:1. Natomiast w 17 kolejce spotkań był rozjemcą meczu Błękitnych w Wejherowie z Gryfem, który zakończył się zwycięstwem podopiecznych trenera Krzysztofa Kapuścińskiego 3:0.  

 

Zarówno zawodnikom jak i arbitrom życzymy dobrych warunków atmosferycznych oraz dobrze przygotowanej płyty boiska na stadionie Znicza Pruszków.  Jak poinformował Departament Rozgrywek PZPN, aż pięć spotkań zaplanowanych do rozegrania w najbliższy weekend w II lidze z uwagi na zły stan murawy się nie odbędzie. Odwołane spotkania II ligi to Wisła Puławy - ROW 1964 Rybnik, Warta Poznań - Gwardia Koszalin, Olimpia Elbląg - MKS Kluczbork, Siarka Tarnobrzeg - GKS Bełchatów oraz Garbarnia Kraków - Rozwój Katowice. 

, godz.

.

.

Miejsce spotkania

.

Ostatnie spotkanie

19.05.2019, godz. 13:00

BŁĘKITNI STARGARD

PGE GKS BEŁCHATÓW

0

0

Miejsce spotkania

STARGARD

NASI PIŁKARZE

Jakub Ostrowski

SPONSORZY STRATEGICZNI

PARTNERZY

PARTNER TECHNICZNY

© 2018 - KLUB PIŁKARSKI BŁĘKITNI STARGARD
wszelkie prawa zastrzeżone

Wykonanie strony / hosting