07.03.2018

Startuje liga z opóźnieniem

W najbliższą niedzielę 11 marca o godzinie 12:00 w Pruszkowie, Błękitni rozegrają mecz ligowy z miejscowym Zniczem.  Po odwołaniu zeszłotygodniowej kolejki i meczu Błękitnych z GKS 1962 Jastrzębie, będzie to pierwsze spotkanie o punkty naszej drużyny w 2018 roku . Prognozy pogody wskazują, że tym razem nie powinno być problemów z rozegraniem meczy. 

Błękitni do Pruszkowa udadzą się dzień wcześniej w sobotę po porannym rozruchu. Sztab szkoleniowy ma do dyspozycji większość zawodników. Kilku naszych piłkarzy po przebytych kontuzjach wróciło już do treningów, jednak ich występ w najbliższym meczu stoi pod znakiem zapytania.  W rundzie jesiennej w Stargardzie pomiędzy Błękitnymi a Zniczem padł remis 1:1. Bramkę w 61 minucie meczu dla Błękitnych z rzutu karnego strzelił Tomasz Pustelnik. Znicz wyrównał w 87 minucie po golu Marcina Rackiewicza. 

Po rozegraniu 19 kolejek ligowych Znicz Pruszków z dorobkiem 26 punktów zajmuje 7 miejsce w ligowej tabeli. Błękitni mają dwa oczka mniej i plasują się 9 miejscu. Znicz przed własną publicznością gra w kratkę, albo wygrywa albo przegrywa. Ma na swoim koncie 4 zwycięstwa, 5 porażek i tylko 1 remis. Błękitni na wyjazdach grają również nieprzewidywalnie. Jak dotychczas wygrali 3 spotkania,  6 przegrali i również tylko jedno zremisowali. Ciężko więc wskazać w tym meczu faworyta. Obie drużyny reprezentują podobny poziom sportowy, a forma w danym dniu może zadecydować o końcowym wyniku. 

 

Obecnie nie mamy informacji czy będzie przeprowadzona bezpośrednio transmisja wideo z tego spotkania. W przypadku otrzymania takiej informacji poinformujemy Państwa w osobnej informacji. Na pewno będzie można śledzić relację tekstową na stronie internetowej www.lajfy.com 

, godz.

.

.

Miejsce spotkania

.

Ostatnie spotkanie

19.05.2019, godz. 13:00

BŁĘKITNI STARGARD

PGE GKS BEŁCHATÓW

0

0

Miejsce spotkania

STARGARD

NASI PIŁKARZE

Mariusz Rzepecki

SPONSORZY STRATEGICZNI

PARTNERZY

PARTNER TECHNICZNY

© 2018 - KLUB PIŁKARSKI BŁĘKITNI STARGARD
wszelkie prawa zastrzeżone

Wykonanie strony / hosting