25.02.2018

Błękitni-Bałtyk 3:2. Mecz z Jastrzębiem pod znakiem zapytania

W ostatnim sparingu przed mającymi się rozpocząć w przyszłą sobotę rozgrywkami ligowymi Błękitni Stargard pokonali Bałtyk Koszalin 3:2 (1:0). W pierwszej połowie bramkę dla naszej drużyny zdobył Damian Mosiejko. W drugiej połowie dwie bramki strzelił dopiero co zakontraktowany, wypożyczony z Pogoni Szczecin młodzieżowiec Gracjan Jaroch. Za tydzień powinna rozpocząć się 20 kolejka spotkań o mistrzostwo II ligi. Z uwagi na niesprzyjające warunki atmosferyczne, prawdopodobnie większość, jak nie wszystkie spotkania się nie odbędą. 

 

Błękitni Stargard 3-2 (1:0) Bałtyk Koszalin

Damian Mosiejko 29, Gracjan Jaroch 78, 86

Błękitni Stargard: Mariusz Rzepecki (60 Marcel Skwirut) - Grzegorz Szymusik, Patryk Burzyński (55 Tomasz Pustelnik), Maciej Liśkiewicz, Grzegorz Rogala - Maciej Więcek, Filip Karmański, Damian Mosiejko (55 Patryk Włóka), Rafał Gutowski (40 Michał Magnuski) - Gracjan Jaroch, Konrad Prawucki (60 Karol Orłowski).

sędziował: Dawid Błaszczak (Szczecin).

 

W przyszłą sobotę powinny się rozpocząć rozgrywki ligowe rundy wiosennej. Z uwagi na fatalne warunki atmosferyczne, a co za tym idzie brak możliwości wykonania jakichkolwiek zabiegów przygotowujących płytę boiska do gry obecnie boisko nie nadaje się rozegrania jakiegokolwiek spotkania. Murawa jest bardzo zmrożona, twarda i nierówna. Gra na boisku przypominającym beton byłaby bardzo niebezpieczna dla zdrowia zawodników. Ponieważ prognozy pogody na najbliższy tydzień są mało optymistyczne prawdopodobnie mecz Błękitni Stargard - GKS 1964 Jastrzębie zostanie przełożony na inny termin. Zarząd klubu złożył juz w tej sprawie pismo do PZPN oraz do klubu z Jastrzębia. Ostateczna decyzja powinna zapaść w najbliższy wtorek.  

Jednocześnie informujemy, że w środę 28 lutego o godzinie 16:00 w sali konferencyjnej klubu przy ul. Ceglanej odbędzie się przedsezonowa konferencja prasowa połączona z sesją fotograficzną i prezentacją nowych zawodników. Zapraszamy wszystkie media jak również kibiców do udziału w konferencji. 

, godz.

.

.

Miejsce spotkania

.

Ostatnie spotkanie

19.05.2019, godz. 13:00

BŁĘKITNI STARGARD

PGE GKS BEŁCHATÓW

0

0

Miejsce spotkania

STARGARD

NASI PIŁKARZE

Błażej Starzycki

SPONSORZY STRATEGICZNI

PARTNERZY

PARTNER TECHNICZNY

© 2018 - KLUB PIŁKARSKI BŁĘKITNI STARGARD
wszelkie prawa zastrzeżone

Wykonanie strony / hosting