17.02.2018

Maciej Więcek Najlepszy !

Maciej Więcek, wychowanek Błękitnych Stargard, podstawowy zawodnik drugoligowych Błękitnych, trener grup młodzieżowych Akademii Piłkarskiej Błękitnych Stargard został wybrany najpopularniejszym piłkarzem w II lidze województwa zachodniopomorskiego. Maciek nagrodę odebrał podczas uroczystej gali w Hotelu Dobosz w Policach w piątek 16 lutego. W głosowaniu nasz zawodnik otrzymał od kibiców aż 11.033 punkty. Maćkowi gratulujemy wyróżnienia i życzymy dobrej formy przez kolejne lata. 

Podczas piątkowej gali w hotelu Dobosz nagrodzono najpopularniejszych zawodników, zawodniczki w województwie oraz wręczono nagrody specjalne.  Wybrany został Piłkarz Roku, Trener Roku, Najzdolniejszy Junior Roku, Sędzia Roku a także Piłkarska Impreza Roku i Inwestycja Roku. Po raz kolejny przyznano nagrodę specjalną imienia Włodzimierza Obsta. W kategorii Piłkarz Roku trzeci rok z rzędu zwyciężył Adam Frączczak zawodnik ekstraklasowej Pogoni Szczecin. 

Plebiscyt "Piłkarz Roku" organizowany jest przez Zachodniopomorski Związek Piłki Nożnej, "Głos Szczeciński", "Głos Koszaliński", oraz portal ligowiec.net. W nowej formule plebiscyt „Piłkarz Roku” organizowany był już po raz czwarty. Jak podali organizatorzy w tegorocznej edycji Plebiscytu padł rekord oddanych głosów. W sumie oddano ponad 100 tysięcy głosów co przełożyło się na około 210 tysięcy punktów !  

W tym samym dniu 16 lutego w Stargardzkim Centrum Kultury odbyło się podsumowanie plebiscytu na Najpopularniejszego Sportowca Ziemi Stargardzkiej. Nominowany przez Błękitnych Maciej Więcek w stargardzkim plebiscycie zajął odległe 9 miejsce. Nominowany był także Karol Purczyński, trener juniorów starszych Błękitnych, który walczy o awans do centralnej ligi juniorów.  Sportowcem Ziemi Stargardzkiej został Hubert Pabian reprezentujący KS Spójnia Stargard. Drugie miejsce zajęła stargardzka nadzieja olimpijska zapaśniczka z klubu LKS Feniks Pesta Stargard Katarzyna Mądrowska. Trenerem Ziemi Stargardzkiej został Krzysztof Koziorowicz z KS Spójnia Stargard.  Gratulujemy !  

Interesujące jest to, że w stargardzkim plebiscycie na miejscach 3-5 uplasowali się sportowcy reprezentujący kluby ze Szczecina: pływak MKP Szczecin, piłkarka ręczna Pogoni Szczecin oraz bokserka Skorpiona Szczecin. 

19.01.2019, godz. 12:00

BŁĘKITNI STARGARD

KOTWICA KOŁOBRZEG

Miejsce spotkania

STARGARD (sparing euroboisko)

Ostatnie spotkanie

12.01.2018, godz. 13:00

BŁĘKITNI STARGARD

BAŁTYK KOSZALIN

4

0

Miejsce spotkania

STARGARD (sparing euroboisko)

NASI PIŁKARZE

Adrian Kwiatkowski

SPONSORZY STRATEGICZNI

PARTNERZY

PARTNER TECHNICZNY

© 2018 - KLUB PIŁKARSKI BŁĘKITNI STARGARD
wszelkie prawa zastrzeżone

Wykonanie strony / hosting