13.02.2018

III Bal Akademii Piłkarskiej Błękitni za nami

Znakomita atmosfera, wyśmienita muzyka, występ gościa specjalnego, licytacje, wielu gości oraz bardzo dobre jedzenie. To wszystko wydarzyło się podczas III Balu Akademii Piłkarskiej Błękitni Stargard. W miniony piątek 9 lutego w restauracji Piccolo przy muzyce granej przez DJ KRISC bawiło się blisko 120 osób.

Byli sponsorzy klubu, trenerzy Akademii, członkowie klubu, a przede wszystkim rodzice dzieci trenujących w Błękitnych Stargard. Gościnnie wystąpiła utalentowana stargardzianka Neilah Vita,, uczestniczka programu telewizyjnego The Voice Kids wychowanka Młodzieżowego Domu Kultury i Ewy Krysian, której występ został nagrodzony gromkimi brawami. 

Celem balu, oprócz dobrej zabawy i integracji rodziców, trenerów i sponsorów, była licytacja różnych pamiątek sportowych, w tym piłek i koszulek z podpisami zawodników w tym m.in. koszulka reprezentanta Polski, olimpijczyka Wojtka Kowalczyka, koszulka byłego zawodnika Błękitnych Stargard obecnie zawodnika Korony Kielce Łukasza Kosakiewicza, koszulka meczowa Pogoni Szczecin z autografami wszystkich zawodników, koszula meczowa firmy JAKO Błękitnych Stargard, koszulka Spójni Stargard, koszulka Roberta Gajdy z sezonu 2002/2003, plastron z autografem Kamila Stocha, piłka do piłki ręcznej z autografami zawodników mistrza Polski PGE VIVE Kielce,  a także piłki z autografami Błękitnych, Spójni oraz piłka z autografami zawodników starego Widzewa Łódź przekazana przez Wiesława Wragę, kalendarze klubowe Błękitnych i reprezentacji Polski, karnety na pływalnię, siłownię, saunę i fitness OSiR Stargard i Piccolo oraz zaproszenia do kina Helios i wiele innych. 

W trakcie licytacji uzbierano blisko 4 tysiące złotych, które przeznaczone zostaną na doposażenie obiektu piłkarskiego przy ul. Ceglanej w Stargardzie w sprzęt treningowy, a konkretnie na zakup pełnowymiarowej bramki treningowej.

Zarząd Klubu składa wielkie podziękowania dla uczestników Balu w szczególności dla rodziców, sponsorów i przyjaciół Błękitnych. 

 

Do zobaczenia za rok na kolejnym Balu Akademii Piłkarskiej Błękitni Stargard. 

23.02.2019, godz. 00:00

BŁĘKITNI STARGARD

WARTA POZNAŃ

Miejsce spotkania

.

Ostatnie spotkanie

16.02.2019, godz. 13:00

BŁĘKITNI STARGARD

MIESZKO GNIEZNO

2

1

Miejsce spotkania

STARGARD (sparing euroboisko)

NASI PIŁKARZE

Mateusz Kwiatkowski

SPONSORZY STRATEGICZNI

PARTNERZY

PARTNER TECHNICZNY

© 2018 - KLUB PIŁKARSKI BŁĘKITNI STARGARD
wszelkie prawa zastrzeżone

Wykonanie strony / hosting