04.01.2018

Zaczynamy przygotowania

W dniu dzisiejszym drugoligowi Błękitni Stargard rozpoczną przygotowania do rundy wiosennej sezonu 2017/2018.  Pierwszy trening został zaplanowany na godzinę 15:30. Jak zapowiada sztab szkoleniowy na pierwszym treningu stawią się wszyscy zawodnicy reprezentujący barwy Błękitnych w rundzie jesiennej. 

Wszyscy wyrazili także wolę pozostania w klubie na rundę wiosenną. W najbliższych dniach na testach przebywać będzie także kilku młodych perspektywicznych zawodników. O tym czy któryś zasili naszą kadrę zadecydują mecze kontrolne. 

 

Najbliższy mecz sparingowy Błękitni rozegrają z renomowanym niemieckim przeciwnikiem Hansą Rostock. Spotkanie zostanie rozegrana w niedzielę 7 stycznia o godzinie 13:30 na stadionie Hansy Rostock. Hansa występowała w Bundeslidze, a obecnie gra na tym samym poziomie rozgrywkowym w Niemczech co Błękitni w Polsce.  W przeszłości grała w europejskich pucharach, gdzie spotkała się z FC Barceloną, Interem Mediolan czy ACF Fiorentiną. Wygrywała 5:1 z Borussią Dortmund, a w jej kadrze grali tacy piłkarze jak Toni Kroos, Oliver Neuville czy Carsten Jancker. Od 1997 roku przez cztery kolejne sezony w barwach Hansy Rostock grał były reprezentant Polski Sławomir Majak. 

26.05.2018, godz. 17:00

MKS KLUCZBORK

BŁĘKITNI STARGARD

Miejsce spotkania

KLUCZBORK

Ostatnie spotkanie

20.05.2018, godz. 17:00

BŁĘKITNI STARGARD

GWARDIA KOSZALIN

0

0

Miejsce spotkania

STARGARD

NASI PIŁKARZE

Konrad Prawucki

SPONSORZY STRATEGICZNI

PARTNERZY

PARTNER TECHNICZNY

© 2017 - KLUB PIŁKARSKI BŁĘKITNI STARGARD
wszelkie prawa zastrzeżone

Wykonanie strony / hosting