24.11.2017

Najdalszy wyjazd w sezonie

W dniu dzisiejszym w bardzo wczesnych godzinach porannych Błękitni wyjechali w najdalszą podróż w obecnych rozgrywkach ligowych. Już jutro o godzinie 13:00 w oddalonym od Stargardu o 810 kilometrów Rzeszowie zagrają w drugiej kolejce rundy rewanżowej mecz ligowy  ze Stalą Stalowa Wola. Przed Błękitnymi do pokonania jest w obie strony ponad 1600 kilometrów ! W całych rozgrywkach ligowych bieżącego sezonu Błękitni mają do przejechania 17 430 kilometrów, co daje ponad 250 godzin spędzonych w autokarze ! Jest to blisko trzykrotna odległość na trasie Stargard – Nowy Jork ! 

W sierpniu w drugiej kolejce spotkań o mistrzostwo drugiej ligi Błękitni przed własną publicznością bezbramkowo zremisowali ze Stalą. W ubiegłym sezonie w Stalowej Woli Błękitni zremisowali 2:2. Identycznym wynikiem 2:2 zakończyło się spotkanie ubiegłego sezonu w Stargardzie. Jak widać w ostatnich meczach Błękitnych ze Stalą Stalowa Wola padały remisy. Także w obecnym sezonie ciężko jest o wskazanie faworyta. Obie drużyny zajmują podobne miejsca w rozgrywkach ligowych. Stal z dorobkiem 22 punktów zajmuje miejsce 11, Błękitni z dorobkiem 21 punktów są na miejscu 12. W ubiegłym tygodniu Stal zwyciężyła na wyjeździe 1:0 Gryf Wejherowo.  Błękitni w dziwnych okolicznościach przegrali na wyjeździe z PGE GKS Bełchatów 3:2. Do przerwy nasza drużyna prowadziła 2:0. 

Arbitrem głównym spotkania Stal Stalowa Wola – Błękitni Stargard, będzie Pan Tomasz Marciniak z Płocka. W obecnych rozgrywkach arbiter ten nie sędziował żadnego meczu z udziałem Błękitnych. Ostatni mecz naszej drużyny sędziował w sezonie 2015/2016, a było to w Legionowie, gdzie Błękitni zwyciężyli Legionovię 2:1 oraz w Wejherowie, gdzie Błękitni przegrali 4:0 z Gryfem. 

Bezpośrednia tekstowa relacja z tego spotkania będzie dostępna na stronie www.lajfy.com

, godz.

.

.

Miejsce spotkania

.

Ostatnie spotkanie

19.05.2019, godz. 13:00

BŁĘKITNI STARGARD

PGE GKS BEŁCHATÓW

0

0

Miejsce spotkania

STARGARD

NASI PIŁKARZE

Jakub Ostrowski

SPONSORZY STRATEGICZNI

PARTNERZY

PARTNER TECHNICZNY

© 2018 - KLUB PIŁKARSKI BŁĘKITNI STARGARD
wszelkie prawa zastrzeżone

Wykonanie strony / hosting