03.11.2017

Dobrze zakończyć 2017 rok

Już jutro w sobotę 4 listopada o godzinie 13:00 Błękitni Stargard rozegrają ostatni mecz w 2017 roku przed własną publicznością. Przeciwnikiem naszej drużyny będzie zespół MKS Kluczbork. Będzie to bardzo ważny mecz Błękitnych w kontekście zachowania miejsca w ligowej tabeli poza strefą spadkową. Błękitni kolejne trzy ostatnie spotkania w tym roku rozegrają na boiskach rywali. 

Błękitni mimo dobrej gry, często znacznej przewagi w środku pola, nie potrafią wygrać od pięciu kolejek. Co gorsza strzelają bardzo mało bramek, a po ostatniej porażce z Gwardią Koszalin mają najmniej strzelonych bramek ze wszystkich ligowych drużyn. Okazja na przełamanie będzie już w najbliższym meczu z MKS Kluczbork. Zarówno zawodnikom jak i sztabowi szkoleniowemu będzie zależało, aby godnie pożegnać się ze stargardzką publicznością w 2017 roku. 

Drużyna z Kluczborka także nie może pochwalić się dobrą rundą jesienną.  Jest to zespół nieobliczalny, który nie przegrywa wielu spotkań. Jak dotychczas Kluczbork jest zespołem, który ma na swoim koncie najwięcej remisów z pośród wszystkich zespołów. Na 15 rozegranych kolejek, aż 8 spotkań z udziałem MKS-u kończyło się podziałem punktów. Przed Błękitnymi więc bardzo trudne zadanie, aby znaleźć sposób na niemoc strzelecką oraz przełamanie defensywy gości.  Z pewnością zaangażowania, charakteru i walki naszym zawodnikom w tym meczu nie zabraknie.

Arbitrem głównym spotkania Błękitni Stargard – MKS Kluczbork będzie Pan Maciej Pelka z Piły. W obecnym sezonie arbiter ten sędziował mecz w Stargardzie pomiędzy Błękitnymi a Wisłą Puławy. Tamto spotkanie zakończyło się bezbramkowym remisem. 

Tradycyjnie osoby, które nie będą w stanie dotrzeć na stadion zapraszamy do obejrzenia transmisji wideo na stronie internetowej  http://pilkanozna.tvcom.pl/Gra/155627-Blekitni-Stargard-MKS-KLUCZBORK-(2-LM-16-Kolejka).htm 

, godz.

.

.

Miejsce spotkania

.

Ostatnie spotkanie

01.12.2018, godz. 13:00

BŁĘKITNI STARGARD

ZNICZ PRUSZKÓW

3

2

Miejsce spotkania

STARGARD

NASI PIŁKARZE

Mateusz Ogrodowski

SPONSORZY STRATEGICZNI

PARTNERZY

PARTNER TECHNICZNY

© 2018 - KLUB PIŁKARSKI BŁĘKITNI STARGARD
wszelkie prawa zastrzeżone

Wykonanie strony / hosting