29.10.2017

Brak skuteczności i porażka w Koszalinie

W iście ekstremalnych warunkach atmosferycznych przyszło stoczyć mecz derbowy w Koszalinie Błękitnym z miejscową Gwardią. Mecz toczył się w ulewnym deszczu i bardzo mocno wiejącym wietrze. W wielu akcjach meczu decydował los i przypadek. Błękitni tradycyjnie już przeważali w środku pola gry i stworzyli sobie kilka dogodnych bramkowych sytuacji jednak żadnej nie wykorzystali. Gwardia nastawiona na grę z kontry, w ostatnim kwadransie meczu wyprowadziła dwie takie kontry, które zakończyły się bramkami i zwycięstwem gospodarzy 2:0. 

 

Gwardia Koszalin 2-0 Błękitni Stargard 

Krystian Przyborowski 76, Michał Szubert 88 

 

Gwardia: 1. Adrian Hartleb - 23. Aleksander Januszkiewicz, 6. Daniel Wojciechowski (34, 2. Patryk Baranowski), 18. Maciej Stańczyk, 5. Bartłomiej Oleszczuk - 9. Aleksander Karbowiak (90, 17. Aleksander Sopel), 15. Junpei Shimmura, 24. Krystian Przyborowski (90, 25. Wojciech Zyska), 27. Kamil Poźniak, 14. Adrian Kwiatkowski - 10. Przemysław Brzeziański (62, 11. Michał Szubert). 

Błękitni: Mariusz Rzepecki - Grzegorz Szymusik, Patryk Burzyński (78 Filip Karmański), Tomasz Pustelnik, Grzegorz Rogala (83 Sebastian Inczewski) - Maciej Więcek, Maciej Liśkiewicz, Piotr Wojtasiak, Patryk Skórecki, Rafał Gutowski - Mateusz Węsierski. 

żółte kartki: Oleszczuk, Shimmura, Kwiatkowski, Poźniak - Szymusik, Skórecki, Pustelnik, Liśkiewicz. 

czerwona kartka: Adrian Kwiatkowski (90. minuta, Gwardia, za drugą żółtą). 

sędziował: Piotr Łęgosz (Włocławek).

 

Błękitni porażką w Koszalinie skomplikowali sobie na koniec rundy jesiennej sytuację w ligowej tabeli. Z dorobkiem 15 punktów zajmują 13 miejsce w ligowej tabeli i mają tylko 1 punkt przewagi nad strefą spadkową. Ogromnym problemem naszej drużyny jest brak strzelonych goli. Po meczu z Gwardią mamy tylko 12 strzelonych bramek w 15 kolejkach ligowych co daje fatalną średnią 0,8 bramki na mecz. Obecnie nie ma gorszej drużyny w lidze pod względem strzelonych bramek. Zespół Błękitnych zamiast krytyki liczy teraz w tym trudnym momencie na wsparcie swoich kibiców w najbliższych meczach.  Zarówno sztab szkoleniowy jak i zawodnicy zdają sobie sprawę z problemów nad którymi należy dobrze popracować w najbliższych dniach. Poprawienie skuteczności i zdobycie kompletu punktów pozwoliłoby z optymizmem spojrzeć w przyszłość. Najbliższa taka okazja będzie w ostatnim meczu przed własną publicznością w sobotę 4 listopada o godzinie 13:00, gdzie przy Ceglanej Błękitni Stargard zmierzą się z MKS Kluczbork. 

19.01.2019, godz. 12:00

BŁĘKITNI STARGARD

KOTWICA KOŁOBRZEG

Miejsce spotkania

STARGARD (sparing euroboisko)

Ostatnie spotkanie

12.01.2018, godz. 13:00

BŁĘKITNI STARGARD

BAŁTYK KOSZALIN

4

0

Miejsce spotkania

STARGARD (sparing euroboisko)

NASI PIŁKARZE

Filip Karmański

SPONSORZY STRATEGICZNI

PARTNERZY

PARTNER TECHNICZNY

© 2018 - KLUB PIŁKARSKI BŁĘKITNI STARGARD
wszelkie prawa zastrzeżone

Wykonanie strony / hosting