20.10.2017

Znaleźć sposób na przełamanie

Przed Błękitnymi Stargard kolejne ligowe spotkanie. Po trzech z rzędu porażkach Błękitni będą walczyli o przełamanie i zdobycie punktów w meczu z ROW 1964 Rybnik. Spotkanie zostanie rozegrane przy Ceglanej w Stargardzie w sobotę 21 października o godzinie 13:00. Zapraszamy wszystkich kibiców do przyjścia na stadion i wsparcia naszej drużyny  walce o ligowe punkty. 

Przeciwnik Błękitnych z dorobkiem 16 punktów zajmuje w ligowej tabeli 10 miejsce. Ma na swoim koncie 4 zwycięstwa, 4 remisy i 5 porażek. W minionej kolejce ROW pokonał wysoko przed własną publicznością Gryf Wejherowo 3:0.  

Niestety Błękitnym w ostatnich trzech meczach mimo dobrej gry brakuje szczęścia. Zawodnicy wypracowują znakomite sytuacje, które nie przekładają się na zdobyte gole. W ostatnich trzech kolejkach Błękitni nie zdobyli żadnego puntu. W ligowej tabeli zajmują miejsce 13 i mają 2 punkty straty do drużyny ROW 1964 Rybnik. 

W ubiegłym sezonie pomiędzy drużynami Błękitni – ROW padł w Stargardzie bramkowy remis 2:2, a w Rybniku zwyciężyli Błękitni 2:1.

Arbitrem głównym będzie Pan Marcin Liana z Bydgoszczy, który w obecnym sezonie w 3 kolejce spotkań sędziował mecz GKS 1962 Jastrzębie – Błękitni zakończony bezbramkowym remisem. W poprzednim sezonie sędziował, aż trzy spotkania z udziałem naszej drużyny: Błękitni Stargard – Siarka Tarnobrzeg 3:1, Polonia Bytom – Błękitni Stargard 2:0, Raków Częstochowa – Błękitni Stargard 1:0. 

Osoby, które nie będą mogły przyjść na stadion, zapraszamy do obejrzenia transmisji internetowej wideo. Początek transmisji o godzinie 12:55 na stronie 

, godz.

.

.

Miejsce spotkania

.

Ostatnie spotkanie

01.12.2018, godz. 13:00

BŁĘKITNI STARGARD

ZNICZ PRUSZKÓW

3

2

Miejsce spotkania

STARGARD

NASI PIŁKARZE

Bartosz Sitkowski

SPONSORZY STRATEGICZNI

PARTNERZY

PARTNER TECHNICZNY

© 2018 - KLUB PIŁKARSKI BŁĘKITNI STARGARD
wszelkie prawa zastrzeżone

Wykonanie strony / hosting