14.10.2017

Miłe złego początki

Mocno osłabieni kadrowo Błękitni przegrali w Legionowie z Legionovią 2:1.  Mecz znakomicie rozpoczął się dla Błękitnych. W 10 minucie meczu po dośrodkowaniu Wojciecha Fadeckiego bramkę  zdobył Patryk Skórecki. Po dobrym początku naszej drużyny, gospodarze szybko bo już w 17 minucie po dośrodkowaniu z rzutu rożnego i strzale Grzegorza Mazurka doprowadzili do wyrównania. W 38 minucie meczu gospodarze przeprowadzili zabójczą kontrę, którą na bramkę zamienił Przemysław Rybkiewicz i jak się później okazało ustalił wynik meczu.

Legionovia Legionowo 2-1 Błękitni Stargard

Grzegorz Mazurek 16, Przemysław Rybkiewicz 38 - Patryk Skórecki 10

Legionovia: 12. Dominik Pusek - 6. Maciej Goliński, 4. Tomasz Wojcinowicz, 5. Mateusz Zając, 3. Daniel Kutarba - 77. Mateusz Żebrowski (78, 27. Konrad Trzmiel), 17. Ołeksij Kłak, 28. Konrad Zaklika, 10. Mateusz Kwiatkowski (89, 15. Mazlum Abul), 11. Przemysław Rybkiewicz (61, 22. Wojciech Kalinowski) - 8. Grzegorz Mazurek (80, 23. Filip Kowalczyk).

Błękitni: Marek Ufnal - Piotr Wojtasiak, Maciej Liśkiewicz, Patryk Burzyński, Rafał Gutowski - Wojciech Fadecki, Damian Mosiejko (85 Radosław Wiśniewski), Filip Karmański, Patryk Skórecki, Karol Orłowski (46 Patryk Włóka) - Michał Magnuski (56 Maciej Więcek).

żółte kartki: Wojcinowicz - Liśkiewicz, Wojtasiak, Włóka.

sędziował: Marcin Bielawski (Katowice).

Błękitni w drugiej połowie zdominowali totalnie Leginovię, która miała problem z opuszczeniem własnej połowy boiska. Ambitnie grający Błękitni za wszelką cenę próbowali doprowadzić do wyrównania. Znakomite sytuacje mieli Fadecki, Skórecki, Włóka, Wojtasiak, Liśkiewicz, Gutowski. Legionovia może mówić o dużym szczęściu. Tylko dzięki ofiarnej grze obrońców i bramkarzowi nie straciła w tej połowie bramki.

Dla Błękitnych była to trzecia z rzędu porażka. Najbliższe spotkanie podopieczni Krzysztofa Kapuścińskiego zagrają w sobotę 21 października w Stargardzie, gdzie przy Ceglanej o godzinie 13:00 będą podejmować ROW 1964 Rybnik.

25.11.2017, godz. 13:00