12.10.2017

Osłabieni Błękitni zagrają w Legionowie

W sobotę 14 października o godzinie 15:00 Błękitni Stargard zmierzą się na wyjeździe z Legionovią Legionowo. Błękitni po ostatnim meczu z Rozwojem Katowice pojadą do Legionowa mocno osłabieni. Za nadmiar żółtych kartek będzie pauzowało aż trzech zawodników z podstawowej jedenastki Tomasz Pustelnik , Grzegorz Szymusik oraz Mateusz Węsierski. Ponadto  kilku zawodników narzeka na drobne kontuzje i ich występ tym meczu stoi pod dużym znakiem zapytania.  

Trener Krzysztof Kapuściński będzie miał ogromny ból głowy aby zestawić optymalną jedenastkę na to spotkanie. Jak dotychczas obie drużyny zgromadziły  po 14 punktów w ligowej tabeli. Legionovia Legionowo ma jeden mecz zaległy, gdyż w ubiegłym tygodniu nie rozegrała meczu ligowego z Gryfem Wejherowo z powodu powołania zawodnika Legionowi do kadry Polski U-21. Ostatni mecz ligowy Legionowia zagrała 30 września u siebie z MKS Kluczbork, który zakończył się zwycięstwem drużyny z Kluczborka 1:0. Błękitni niestety nie mogą pochwalić się jakąkolwiek zdobyczą punktową w ostatnich dwóch kolejkach. Dwa tygodnie temu ulegli w Tarnobrzegu miejscowej Siarce 2:0, a tydzień temu w Stargardzie niespodziewanie przegrali z Rozwojem Katowice 2:1. W Legionowie będzie więc kolejna okazja do podreperowania konta punktowego i wywalczenia punktów. 

Spotkanie Legionovia - Błękitni poprowadzi jako arbiter główny Pan Marcin Bielawski z Katowic, który w sezonie 2015/2016 sędziował mecz z udziałem Błękitnych w Puławach z miejscową Wisłą, zakończony bezbramkowym remisem.  

27.10.2018, godz. 13:00

BŁĘKITNI STARGARD

RUCH CHORZÓW

Miejsce spotkania

STARGARD

Ostatnie spotkanie

20.10.2018, godz. 15:30

SKRA CZĘSTOCHOWA

BŁĘKITNI STARGARD

1

0

Miejsce spotkania

CZĘSTOCHOWA

NASI PIŁKARZE

Karol Orłowski

SPONSORZY STRATEGICZNI

PARTNERZY

PARTNER TECHNICZNY

© 2018 - KLUB PIŁKARSKI BŁĘKITNI STARGARD
wszelkie prawa zastrzeżone

Wykonanie strony / hosting