05.10.2017

Misja Rozwój

Przed Błękitnymi Stargard kolejny ligowy pojedynek. W sobotę 7 października na stadionie miejskim przy ul. Ceglanej Błękitni będą podejmować spadkowicza z Nice I ligi Rozwój Katowice. Najbliższy przeciwnik Błękitnych mimo, że nie rozpoczął dobrze tegorocznych rozgrywek jest drużyną mocą i nieprzewidywalną. Do Stargardu przyjeżdża powalczyć o pierwsze wyjazdowe zwycięstwo w tym sezonie. Błękitni, aby zdobyć trzy punkty w tym meczu muszą wykazać się pełną koncentracją, walką i zaangażowaniem przez pełne 90 minut.  

Jesteśmy przekonani, że tych cech piłkarskich naszym zawodnikom z nie zabraknie, a kibice zobaczą dobre piłkarskie zawody. 

Rozwój Katowice z dorobkiem 8 punktów zajmuje 17 miejsce w ligowej tabeli. W jedenastu rozegranych kolejkach katowiczanie wygrali jedno spotkanie, pięć zremisowali i pięć przegrali. Mimo niekorzystnego bilansu ligowego Rozwój jest bardzo groźnym przeciwnikiem, którego nie można zlekceważyć. Rozwój w tym sezonie wygrał przed własną publicznością z Wisłą Puławy 2:0 oraz wywalczył cenne remisy na trudnych terenach w Tarnobrzegu z Siarką 0:0, w Kluczborku z MKS 1:1 czy też w Rybniku z ROW 2:2. Jest to drużyna młoda i bardzo waleczna, która ma w kadrze dużą ilość młodzieżowców. W minionej kolejce Rozwój przed własną publicznością uległ wysoko Gryfowi Wejherowo 3:0. 

Błękitni Stargard w obecnych rozgrywkach prezentują dobry poziom.  W każdym meczu widać wolę walki i zaangażowanie. Na naszym koncie są trzy zwycięstwa, pięć remisów i trzy porażki. Ostatnia porażka miała miejsce w minionej kolejce w Tarnobrzegu z Siarką 2:0. Przed własną publicznością Błękitni spisują się znacznie lepiej. Przy Ceglanej żadna drużyna nie wywalczyła w tym sezonie kompletu punktów. Cztery spotkania kończyły się remisami, a dwa razy wygrywali Błękitni. 

Zapraszamy wszystkich kibiców do przyjścia na stadion i wsparcia dopingiem drużyny Błękitnych. Początek spotkania 7 października o godzinie 15:00. 

23.09.2018, godz. 16:00

BŁĘKITNI STARGARD

GÓRNIK ŁĘCZNA

Miejsce spotkania

STARGARD

Ostatnie spotkanie

19.09.2018, godz. 17:00

BŁĘKITNI STARGARD

ELANA TORUŃ

1

2

Miejsce spotkania

STARGARD

NASI PIŁKARZE

Bartosz Sitkowski

SPONSORZY STRATEGICZNI

PARTNERZY

PARTNER TECHNICZNY

© 2018 - KLUB PIŁKARSKI BŁĘKITNI STARGARD
wszelkie prawa zastrzeżone

Wykonanie strony / hosting