30.09.2017

Bez punktów z Tarnobrzegu

Nie udało się Błękitnym Stargard przywieźć choćby jednego punktu z dalekiego województwa podkarpackiego. Błękitni przegrali z Siarką Tarnobrzeg 2:0 (1:0). Obie bramki padały na samym początku pierwszej i drugiej części połowy. W 5 minucie Mariusza Rzepeckiego pokonał Piotr Witasik, a w 48 minucie w sytuacji sam na sam wynik na 2:0 podwyższył Patryk Mikita.

Siarka Tarnobrzeg 2-0 Błękitni Stargard

Piotr Witasik 5, Patryk Mikita 48

Siarka: 1. Karol Dybowski - 13. Jan Grzesik, 23. Dawid Kubowicz, 22. Jakub Księżniakiewicz, 25. Piotr Witasik, 27. Dawid Witkowski - 8. Mateusz Janeczko (79, 7. Konrad Zaradny), 20. Grzegorz Płatek, 17. Kamil Radulj (84, 15. Mateusz Wawrylak), 11. Mateusz Broź (57, 18. Jakub Głaz) - 77. Patryk Mikita (70, 9. Krzysztof Ropski).

Błękitni: Mariusz Rzepecki - Grzegorz Szymusik, Maciej Liśkiewicz, Tomasz Pustelnik, Rafał Gutowski - Wojciech Fadecki, Patryk Skórecki (55 Patryk Włóka), Patryk Burzyński (66 Filip Karmański), Michał Magnuski (61 Radosław Wiśniewski), Maciej Więcek (49 Karol Orłowski) - Mateusz Węsierski.

żółte kartki: Kubowicz - Fadecki, Węsierski, Magnuski.

sędziował: Łukasz Karski (Słupsk).

Błękitni mieli sporo bramkowych sytuacji w tym meczu. Zawiodła jednak ponownie skuteczność i brak szczęścia przy wykończeniu akcji.  W drugiej połowie meczu trener Krzysztof Kapuściński dał szansę młodym zawodnikom Błękitnych. Na boisku w naszej drużynie grało aż pięciu młodzieżowców - Szymusik, Węsierski, Włóka, Orłowski i Karmański. Najlepszą okazję w meczu zmarnował w 82 minucie meczu Węsierki, który w sytuacji sam na sam z bramkarzem Siarki minimalnie przestrzelił.

Za tydzień 7 października o godzinie 15:00 Błękitni przed własną publicznością będą podejmować Rozwój Katowice, który dziś bardzo wysoko przegrał na własnym stadionie z Gryfem Wejherowo 3:0.

28.10.2017, godz. 15:00