22.09.2017

Gościmy Garbarnię Kraków

Beniaminek II ligi Garbarnia Kraków będzie kolejnym przeciwnikiem Błękitnych Stargard. Mecz zostanie rozegrany w sobotę 23 września o godzinie 15:00 na stadionie miejskim przy ul. Ceglanej w Stargardzie. Garbarnia z dorobkiem 14 punktów zajmuje  w tabeli 6 miejsce i wyprzedza Błękitnych o 3 punkty, którzy z dorobkiem 11 punktów są na miejscu 9. 

W minionej kolejce Garbarnia pokonała przed własną publicznością 1:0 Gryf Wejherowo. Bramka dla Garbarni padała po strzale z rzutu karnego w 90 minucie spotkania. Błękitni Stargard na wyjeździe także przegrali 1:0 po pechowym samobójczym trafieniu Tomasza Pustelnika  z obecnym liderem Radomiakiem Radom. 

Spotkanie Błękitni Stargard – Garbarnia Kraków jako główny arbiter poprowadzi Pan Konrad Aluszyk z Gorzowa Wielkopolskiego. 

Tradycyjnie dla osób, które nie będą w stanie dotrzeć na stadion klub przeprowadzi bezpłatną bezpośrednią transmisję wideo z tego spotkania. Początek transmisji od godziny 14:55.

 

 

Jednocześnie wszystkich sympatyków piłki nożnej zapraszamy zaraz po meczu drugoligowców na mecz rezerw Błękitnych Stargard, którzy na euroboisku przy sztucznym oświetleniu o godzinie 18:00 w ramach rozgrywek o mistrzostwo wojewódzkiej ligi okręgowej będą podejmować Dąb Dębno. 

23.09.2018, godz. 16:00

BŁĘKITNI STARGARD

GÓRNIK ŁĘCZNA

Miejsce spotkania

STARGARD

Ostatnie spotkanie

19.09.2018, godz. 17:00

BŁĘKITNI STARGARD

ELANA TORUŃ

1

2

Miejsce spotkania

STARGARD

NASI PIŁKARZE

Marcel Skwirut

SPONSORZY STRATEGICZNI

PARTNERZY

PARTNER TECHNICZNY

© 2018 - KLUB PIŁKARSKI BŁĘKITNI STARGARD
wszelkie prawa zastrzeżone

Wykonanie strony / hosting